Lispa mokyklos tvarkaraštis Marijampolėje, Vilkaviškyje ir Kalvarijoje

Tvarkaraštis

Tvarkaraštis

20/21 mokslo metais pamokų tvarkaraščiai

Tvarkaraštis Lispa mokykloje

Pramonės g. 1A, Marijampolė

Pirmadienis

Pradžia rugsėjo 21 d.
STARTAS 2-3 klasėms
  • 1400-1600
  • Klasė Nr.1
V&R grafika 5-7 klasėms
  • 1600-1800
  • Klasė Nr.1

ROBOTIKA

& MICROBIT
3-4 klasėms
  • 1530-1730
  • Klasė Nr.2

Antradienis

Pradžia rugsėjo 22 d.
GAMER 1 4-5 klasėms
  • 1400-1600
  • Klasė Nr.1
GAMER 2 6-7 klasėms
  • 1600-1800
  • Klasė Nr.1

WEDO

ROBOTIKA
1-2 klasėms
  • 1530-1730
  • Klasė Nr.2
MEDIJOS

6-8 klasėms

  • 1530-1730
  • Klasė Nr.2

Trečiadienis​

Pradžia rugsėjo 23 d.

JAUNIEJI

INŽINIERIAI
3-5 klasėms
  • 1400-1600
  • Klasė Nr.1

FULL-STACK

PROGRAMAVIMAS
9-12 klasėms
  • 1600-1800
  • Klasė Nr.1

WEDO

ROBOTIKA
1-2 klasėms
  • 1330-1530
  • Klasė Nr.2
MECHATRONIKA 5-7 klasėms
  • 1600-1800
  • Klasė Nr.2

Ketvirtadienis

Pradžia rugsėjo 24 d.
MECHATRONIKA 8-11 klasėms
  • 1510-1710
  • Klasė Nr.1
IT studija 5-6 metų vaikams
  • 1720-1820
  • Klasė Nr.1
Naujiena

ROBOTIKA

& MICROBIT
3-4 klasėms
  • 1330-1530
  • Klasė Nr.2
STARTAS 2-3 klasėms
  • 1530-1730
  • Klasė Nr.2

Penktadienis

Pradžia rugsėjo 25 d.
ROTARY 3D 4-5 klasėms
  • 1400-1600
  • Klasė Nr.1
ANIMACIJA 8-11 klasėms
  • 1600-1800
  • Klasė Nr.1

WEDO

ROBOTIKA
1-2 klasėms
  • 1330-1530
  • Klasė Nr.2

EV3

ROBOTIKA
5-6 klasėms
  • 1530-1730
  • Klasė Nr.2

Šeštadienis

Pradžia rugsėjo 26 d.
MECHATRONIKA 5-7 KLASĖMS
  • 1000-1200
  • Klasė Nr.1

BINGO

MOKYKLĖLĖ
5-6 metų vaikams
  • 1000-1200
  • Klasė Nr.2
Nėra vietų

Sekmadienis

Pradžia rugsėjo 27 d.

VIRTUALI

REALYBĖ
9-12 klasėms
  • 1000-1200
  • Klasė Nr.1
UNITY 6-8 klasėms
  • 1200-1400
  • Klasė Nr.1
Marijampolės Sūduvos gimnazija

Marijampolės Sūduvos gimnazijoje

R. Juknevičiaus g. 32, Marijampolė

Šeštadienis

Nuo rugsėjo 26 d.
IT EGZAMINAS 11-12 klasėms
  • 1000-1300
  • 313 kabinetas (3 a.)

Šeštadienis

Nuo rugsėjo 26 d.
C++/C# 8-10 klasėms
  • 1000-1300
  • 309 kabinetas (3 a.)

Marijampolės Petro Armino progimnazijoje

Vytenio g. 47, Marijampolė

Antradienis

Nuo rugsėjo 22 d.
MECHATRONIKA 7-8 klasėms
  • 1445-1645
  • 21 kabinetas

Trečiadienis

Nuo rugsėjo 23 d.
STARTAS 2-4 klasėms
  • 1345-1545
  • 21 kabinetas

Trečiadienis

Nuo rugsėjo 23 d.
Rotary 3D 4-6 klasėms
  • 1545-1745
  • 21 kabinetas

Marijampolės „Šaltinio“ progimnazijoje.

Mokolų g. 61, Marijampolė

Penktadienis

Nuo rugsėjo 25 d.
STARTAS 1-3 klasėms
  • 1300-1500
  • STEAM laboratorija

Penktadienis

Nuo rugsėjo 25 d.
Rotary 3D 4-6 klasėms
  • 1500-1700
  • Informatikos kabinetas

Požiūrio taško patalpose

Gedimino g. 15-18, Vilkaviškis

Pirmadienis

Pradžia 2019 m. spalio 7 d.
STARTAS 2-3 klasėms
  • 1530-1730
  • 2/10

Antradienis

Pradžia 2019 m. spalio 8 d.

AUDIOVIZUALINĖS

TECHNOLOGIJOS
5-7 klasėms
  • 1530-1730
  • 1/10

Ketvirtadienis

Pradžia 2019 m. spalio 10 d.

AUDIOVIZUALINĖS

TECHNOLOGIJOS
5-7 klasėms
  • 1530-1730
  • 0/10

Penktadienis

Pradžia 2019 m. spalio 11 d.
V&R GRAFIKA 5-7 klasėms
  • 1530-1730
  • 3/10

Šeštadienis​

Pradžia 2019 m. spalio 12 d.
UNITY 6-8 klasėms
  • 1000-1200
  • 8/10
JAVA 8-11 klasėms
  • 1200-1400
  • 0/10
Kalvarijos savivaldybės viešoji biblioteka

Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Dariaus ir Girėno g. 7, (35 kab.), Marijampolė

Antradienis

Pradžia 2019 m. spalio 8 d.
STARTAS 1-2 klasėms
  • 1530-1730
  • 0/12

Ketvirtadienis

Pradžia 2019 m. spalio 10 d.
STARTAS 3-5 klasėms
  • 1530-1730
  • 0/12

Šeštadienis

Pradžia 2019 m. spalio 12 d.
UNITY 6-8 klasėms
  • 1000-1200
  • 0/12