Tvarkaraštis

Tvarkaraštis

Užsiėmimų ir pamokų tvarkaraščiai

Preliminarus tvarkaraštis Lispa mokykloje

Pramonės g. 1A, Marijampolė

Pirmadienis

Pradžia rugsėjo 23 d.
STARTAS 2-3 klasėms
  • 1400-1600
  • 8/12
V&R grafika 5-7 klasėms
  • 1530-1730
  • 11/12

Antradienis

Pradžia rugsėjo 24 d.
ELEKTRONIKA 3-4 klasėms
  • 1415-1615
  • 12/12
ANGLŲ KALBA Programa
  • 1600-1800
  • 0/12

Trečiadienis​

Pradžia rugsėjo 25 d.
STARTAS 2-3 klasėms
  • 1610-1810
  • 10/12

Ketvirtadienis

Pradžia rugsėjo 26 d.
GAMER 1 5-7 klasėms
  • 1430-1630
  • 10/12
Gamer 2 5-7 klasėms
  • 1615-1815
  • 8/12

Penktadienis

Pradžia rugsėjo 27 d.
ROTARY 3D 4-5 klasėms
  • 1400-1600
  • 9/12
JAVA 10-12 klasėms
  • 1530-1730
  • 1/12
KTU Magistro studijos
  • 1730-2030
  • 19/20

Šeštadienis

Pradžia rugsėjo 28 d.
KTU Magistro studijos
  • 900-1300
  • 19/20
MECHATRONIKA 5-7 klasėms
  • 1300-1500
  • 10/12

Sekmadienis

Pradžia rugsėjo 29 d.
BLENDER 3D 10-12 klasėms
  • 1000-1300
  • -/12
UNITY 6-8 klasėms
  • 1300-1500
  • 12/12
Marijampolės Sūduvos gimnazija

Marijampolės Sūduvos gimnazijoje

R. Juknevičiaus g. 32, Marijampolė

Šeštadienis

Pradžia 2019 m. spalio 5 d.
IT EGZAMINAS 11-12 klasėms
  • 1530-1800
  • 12/12

Šeštadienis

Pradžia 2019 m. rugsėjo 28 d.
C++/C# 9-10 klasėms
  • 1000-1230
  • 12/12

Šeštadienis

Pradžia 2019 m. rugsėjo 28 d.
C++/PHP 11-12 klasėms
  • 1000-1230
  • 12/12
Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijoje

Dariaus ir Girėno g. 7, (35 kab.), Marijampolė

Pirmadienis

2019 m. rugsėjo 23 d.

WEDO ROBOTIKA

& MICROBIT
2-3 klasėms
  • 1530-1730
  • 12/12

Antradienis

Pradžia 2019 m. rugsėjo 24 d.

WEDO

ROBOTIKA
1-2 klasėms
  • 1530-1730
  • -/12

Trečiadienis

Pradžia 2019 m. rugsėjo 25 d.

WEDO

ROBOTIKA
1-2 klasėms
  • 1530-1730
  • 12/12

Ketvirtadienis

Pradžia 2019 m. rugsėjo 26 d.

WEDO ROBOTIKA

& MICROBIT
2-3 klasėms
  • 1530-1730
  • 12/12

Penktadienis

2019 m. rugsėjo 27 d.

EV3

ROBOTIKA
4-6 klasėms
  • 1530-1730
  • 11/12

Požiūrio taško patalpose

Gedimino g. 15-18, Vilkaviškis

Pirmadienis

Pradžia 2019 m. spalio 7 d.
STARTAS 2-3 klasėms
  • 1530-1730
  • 2/10

Antradienis

Pradžia 2019 m. spalio 8 d.

AUDIOVIZUALINĖS

TECHNOLOGIJOS
5-7 klasėms
  • 1530-1730
  • 1/10

Ketvirtadienis

Pradžia 2019 m. spalio 10 d.

AUDIOVIZUALINĖS

TECHNOLOGIJOS
5-7 klasėms
  • 1530-1730
  • 0/10

Penktadienis

Pradžia 2019 m. spalio 11 d.
V&R GRAFIKA 5-7 klasėms
  • 1530-1730
  • 3/10

Šeštadienis​

Pradžia 2019 m. spalio 12 d.
UNITY 6-8 klasėms
  • 1000-1200
  • 8/10
JAVA 8-11 klasėms
  • 1200-1400
  • 0/10
Kalvarijos savivaldybės viešoji biblioteka

Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Dariaus ir Girėno g. 7, (35 kab.), Marijampolė

Antradienis

Pradžia 2019 m. spalio 8 d.
STARTAS 1-2 klasėms
  • 1530-1730
  • 0/12

Ketvirtadienis

Pradžia 2019 m. spalio 10 d.
STARTAS 3-5 klasėms
  • 1530-1730
  • 0/12

Šeštadienis

Pradžia 2019 m. spalio 12 d.
UNITY 6-8 klasėms
  • 1000-1200
  • 0/12