fbpx
Programa

IT STUDIJA

Paruošiamukams

Gyvenant naujovių ir informacijos laikais, svarbu yra kuo anksčiau pradėti pažintį su technologijomis. Kad ir kokios grėsmingos kartais jos gali pasirodyti – nuo jų niekur nepabėgsime. Pasauliui kasdien tobulėjant ir spartėjant, šiuolaikiniai vaikai daug laiko praleidžia internete ir auga „prie ekranų“, tačiau daugeliu atvejų tai neteikia naudos, kadangi jaučiamas didelis skirtumas tarp bereikšmio naršymo bei produktyvios veiklos. Pastaroji daro vaikams teigiamą poveikį: padeda kurti, atrasti, bendrauti. Leidžia valdyti naujus įgūdžius bei mokymosi metodus, ypatingai dabar, kai internete laisvai prieinama tiek daug naudingos medžiagos.

Programa IT STUDIJA – tai programa patiems mažiausiems, skirta pažinti naujausias technologijas bei jų pagalba lavinti vaikų skaitymo, skaičiavimo, logikos, ir kūrybiškumo įgūdžius.

IT STUDIJA taip pat žengia į tarpdalykinį STEAM ugdymą, kuriame pažintis su technologijomis ir jų naudojimas integruojasi ir lygiaverčiai siejasi su kitais dalykais: gamtos mokslu, inžinerija, matematika ir menu.

Programos tikslas – naudojantis technologijomis lavinti vaikų skaitymo, skaičiavimo, loginio mąstymo bei kūrybiškumo įgūdžius.

Mokymosi priemonės: planšetės, elektronikos rinkiniai, mediniai konstruktoriai, LEGO robotikos rinkiniai, interaktyvūs rinkiniai, eksperimentai, padėsiantys pažinti šių laikų pasaulį. Visomis mokymosi priemonėmis vaikai bus aprūpinti.

 

Detali informacija

Mokslo metų pradžia – 2023 m. rugsėjo 11 d.
Trukmė: 8 mėnesiai
Pamokos trukmė: 4 ak. val./mėn.
Grafikas: derinamas
Amžius: Priešmokyklinio amžiaus vaikams (5 m.)
Mokinių skaičius grupėje: nuo 7 iki 12

Mėnesinis

25
  • 1 užsiėmimas per savaitę
  • Užsiėmimo trukmė 1 ak. val.

Programos mokytojai

Kilus klausimams, skambinkite

Tel. 8 615 22612

El. paštas info@mokyklalispa.lt

Kitos programos

Mėnesinis

25
  • 1 užsiėmimas per savaitę
  • Užsiėmimo trukmė 1 ak. val.
Automobilis Magnetai
Oro balionas Navigacija
Chemija Organai
Dimensija Programavimas
Elektra Papildyta realybė
Fotoaparatas Raketa
Garsas Robotai
Galvosūkiai Saulės sistema
Iliuzija Spalvos
Jutikliai Šviesa ir šešėliai
Krumpliaračiai Telefonas
Lėktuvas Virtuali realybė
Laivas Žingsniai
Registracija į 23/24 mokslo metus
Privaloma užpildyti laukus pažymėtus (*)
Neformalaus vaikų švietimo krepšelis skiriamas Savivaldybės vienam jūsų pasirinktam būreliui. (Šiuo metu laisvų NVŠ krepšelių nėra)
Mūsų partnerių UAB „Mantinga", UAB „Stevila", UAB „Cie LT Forge" darbuotojų vaikams taikomos papildomos nuolaidos.
Jei vaikas, kuris lankys užsiėmimus, turi neįgalumą ir tėvai arba globėjai pateikia tai patvirtinančius dokumentus - taikoma 5 EUR/mėn. nuolaida.

Nuotraukos iš IT Studijos būrelių

Scroll to Top