fbpx

Strategija

Strateginis veiklos modelis

Siekiant kokybiškų programavimo ir inžinerijos žinių įsisavinimo, platesnių veiklos galimybių bei išsamaus kūrybinių projektų įgyvendinimo LISPA mokyklos paslaugos bus teikiamos Marijampolės miesto darželiuose, progimnazijose bei gimnazijose ir išskirtinėje „Maker Space” erdvėje.

LISPA mokyklos „Maker Space“ erdvė

Atsižvelgdami į esamą situaciją, tėvų, moksleivių bei regiono verslo organizacijų poreikius, atvėrėme LISPA mokyklos kūrybinių dirbtuvių duris ir pradėjome inžinerinių užsiėmimų veiklą, taip praturtindami teorinius mokymus praktinėmis veiklomis. Kūrybinių dirbtuvių „Maker Space“ erdvės pagrindiniai mokymosi įrankiai: kompiuteriai, stalinio lazerio pjoviklis, 3D spausdintuvai, braižytuvai, elektronikos laboratorija bei kiti inžinerijoje naudojami įrankiai.

LISPA mokyklos veiklos modelis pasižymi tuo, kad teoriniai mokymai vyksta švietimo įstaigų patalpose, o moksleivių, norinčių geriau įsisavinti žinias ar įgyvendinti asmeninius kūrybinius projektus, lauks „Maker Space“ erdvė su visa reikalinga įranga, profesionaliais konsultantais ir mokytojais.

Lispa mokyklos strategijos modelis

LISPA kūrybinių dirbtuvių įranga

Projektas „Skaitmeninio lofto genijai“

3D spausdintuvai

Ender 3 PRO spausdintuvų klasė užtikrinanti spartų ir kokybišką prototipų kūrimą.

Lazerio pjoviklis

40w lazerio galios
pjaustymo ir graviravimo staklės.

Komponentai

Arduino, MicroBit, Rasberry Pi mikrokompiuteriai,
valdikliai ir kt.

Robotikos bazė

Naujausi robotikos rinkiniai VEX, Lego WeDo 2.0, EV3 Mindstorm, DJI RoboMaster S1.

LISPA paslaugų tinklas

LISPA MOKYKLA KALVARIJOJE, MARIJAMPOLĖJE, VILKAVIŠKYJE, KAZLŲ RŪDOJE, KAUNE, GARLIAVOJE.

Siekiant suteikti kokybiškas mokymo paslaugas bei galimybes išbandyti save IT srityje ne tik Marijampolės miesto, bet ir viso regiono vaikams bei jaunuoliams nuo 2020 m. vasario mėnesio LISPA mokykla savo veiklą pradėjo vykdyti Vilkaviškio savivaldybėje, o nuo 2020 m. spalio mėnesio Kazlų Rūdos savivaldybėje, nuo 2021 m. spalio startavome Kaune ir Garlaivoje, taip pat 2021 m. startavome Kalvarijos savivaldybėje.

22/23 mokslo metai savivaldybėse

LISPA mokyklos statistika

2022/2023 mokslo metus Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Vilkaviškio, Kauno ir Garliavos savivaldybėse baigė 1043 mokiniai. 447 – priešmokyklinio amžiaus, 433 – 1-4kl., 120 – 5-8kl. ir 43 – 9-12kl. 

Diagramoje duomenys pateikti procentais.

Priešmokyklinio amžiaus
43%
1-4 kl.
41.5%
5-8 kl.
11.5%
9-12 kl.
4%
Scroll to Top