fbpx

Apie mus

LISPA mokykla. Kas tai?

LISPA – viešoji įstaiga, įkurta siekiant patenkinti vis didėjančius vaikų informacinių technologijų (IT) žinių poreikius, ugdyti vaikų kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir užtikrinti pilnavertę savirealizaciją.

Misija – organizuoti inovacijų bei informacinių technologijų švietimą ir kurti vieningą IT bendruomenę,  kuriančią pridėtinę vertę Marijampolės regionui ir konkuruojančią tarptautinėje rinkoje.

Vizija – bendradarbiaujant su verslu ugdyti profesionalius IT specialistus, inovacijų kūrėjus ir  sukurti jiems darbo vietas gimtame Marijampolės mieste.

Ką reiškia LISPA?

Lisp (angl. LISP, iš angl. List Processing ‘sąrašų apdorojimas’) – tai programavimo kalbų šeima, tad programuokime ateitį kartu su LISP’A mokyklos šeima.

Registruokis į LISPA mokyklą
Vaidas Baranauskas

Vaidas Baranauskas

MOKYKLOS ĮKŪRĖJAS

Esu dviejų vaikų tėvas, besirūpinantis jų ateitimi ir nuolat keliantis klausimus, kokių įgūdžių reikės Z kartai ir kaip juos išlavinti? Jau dabar akivaizdu, kad tai karta, kuri reikalauja nestandartinių sprendimų mokymo srityje, išskirtinių ugdymo metodų bei technikų, o įprastas švietimo modelis, kuris daugeliui asocijuojasi su 45 minutėmis, griežta disciplina, namų darbais, pažymiais, kontroliniais darbais ir t.t. vis greičiau eina į praeitį. Sparčiai besikeičiančios technologijos keičia visų gyvenimus, tad keiskime ir mokymosi stereotipus!

LISPA MOKYKLOS

Komanda

Rėmėjai ir partneriai

VIENAS ŽMOGUS YRA SVARBI KOMANDOS DALIS, BET VIENAS ŽMOGUS NIEKADA NEBUS KOMANDA. PRISIJUNK IR TU!
Scroll to Top