Apie mus | Mokykla LISPA

Apie mus

LISPA mokykla. Kas tai?

LISPA – viešoji įstaiga, įkurta siekiant patenkinti vis didėjančius vaikų informacinių technologijų (IT) žinių poreikius, ugdyti vaikų kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir užtikrinti pilnavertę savirealizaciją.

Misija – organizuoti inovacijų bei informacinių technologijų švietimą ir kurti vieningą IT bendruomenę,  kuriančią pridėtinę vertę Marijampolės regionui ir konkuruojančią tarptautinėje rinkoje.

Vizija – bendradarbiaujant su verslu ugdyti profesionalius IT specialistus, inovacijų kūrėjus ir  sukurti jiems darbo vietas gimtame Marijampolės mieste.

 

Ką reiškia LISPA?

Lisp (angl. LISP, iš angl. List Processing ‘sąrašų apdorojimas’) – tai programavimo kalbų šeima, tad programuokime ateitį kartu su LISP’A mokyklos šeima.

 

 

Registruokis į LISPA mokyklą
Vaidas Baranauskas

Vaidas Baranauskas

Mokyklos įkūrėjas

Esu dviejų vaikų tėvas, besirūpinantis jų ateitimi ir nuolat keliantis klausimus, kokių įgūdžių reikės Z kartai ir kaip juos išlavinti? Jau dabar akivaizdu, kad tai karta, kuri reikalauja nestandartinių sprendimų mokymo srityje, išskirtinių ugdymo metodų bei technikų, o įprastas švietimo modelis, kuris daugeliui asocijuojasi su 45 minutėmis, griežta disciplina, namų darbais, pažymiais, kontroliniais darbais ir t.t. vis greičiau eina į praeitį. Sparčiai besikeičiančios technologijos keičia visų gyvenimus, tad keiskime ir mokymosi stereotipus!

 

 

 

Rėmėjai ir partneriai

Vienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda. Prisijunk ir tu!