fbpx

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Nuo kada galima registruotis vasaros stovykloms?

Registruotis galite jau dabar užpildę anketą internetu puslapyje mokyklalispa.lt ar paskambinę telefonu: +370 615 22612.

2. Kada prasidės stovyklos?

Stovyklauti kviečiame nuo birželio 17 d.

3. Ar šių metų programa tokia pati kaip pernai?

Šių metų stovyklų programos yra kitokios nei praeitų metų ir nesikartoja su Lispa mokyklos vedamų užsiėmimų turiniu.

4.  Kuriuose miestuose vyks dieninės stovyklos?

Marijampolėje, Kazlų Rūdoje, Kalvarijoje, Vilkaviškyje.

5. Kur vyks parinė stovykla?

Parinė stovykla šiais metais nevyks.

6. Kokios stovyklos yra siūlomos ir kokiam amžiui tinka?

Šiais metais siūlome keturias stovyklas. Nuo būsimų paruošiamukų iki būsimų antrokų siūlome stovyklą „Kuo būsiu, kai užaugsiu“. Nuo būsimų pirmokų iki būsimų ketvirtokų siūlome stovyklą „4 gamtos stebuklai“. Nuo būsimų trečiokų iki būsimų šeštokų siūlome stovyklą „LISPA būrys“. Taip pat siūlome stovyklą tik mergaitėms „Pižamų vakarėlis“ – nuo būsimų pirmokių iki būsimų ketvirtokių.

7. Kokia dienotvarkė laukia stovyklautojų?

Mankšta (9:00-10:00), kūrybinės dirbtuvės (10:00-12:00), pietūs (12:00-13:00), technologinės dirbtuvės (13:00-14:30), aktyvi veikla (14:30-16:30), refleksija ir žaidimai lauke (16:30-17:00). Stovyklų metu konstruosime robotus bei rengsime jų varžybas, piešime su grafinėmis planšetėmis, atliksime bandymus su augalais bei kitus eksperimentus, spręsime galvosūkius, naudosimės virtualios realybės akiniais, susipažintime su papildyta realybe ir įgysime dar daugiau naujų įgūdžių. Aktyvios veiklos metu dalyvausime orientacinėse varžybose, keliausime į žygius ir išbandysime vikrumą sportinėse estafetėse.

Dienotvarkė gali atrodyti ir šiek tiek kitaip, priklausomai nuo stovyklos dienos temos.

8. Kaip galima sužinoti apie detalią stovyklos programą?

Detali stovyklos programa bus patalpinta mūsų svetainėje. Taip pat stovyklos programą gausite užsiregistravę į stovyklą, kartu su stovyklautojo atmintine.

9. Ar dar yra vietų stovykloje ir kiek daugiausia vaikų gali dalyvauti?

Numatomas stovyklautojų skaičius yra 28 dalyviai (2 grupės po 14 vaikų). Dėl esamos situacijos prašome skambinti nurodytu telefonu: +370 61522612.

10. Koks maitinimas bus organizuojamas?

Pietausime kavinėje, kad užtikrintume kokybiškus pietus, po mankštos užkandžiausime vaisiais, o po pietų smaližiausime bandelėmis, sausainiais, ledais.

11. Ar vaikas gali atsinešti maisto? Jei taip, kokio galima ir kokio negalima atsinešti?

Taip, vaikas gali atsinešti sveikų užkandžių. Nepatariama neštis traškučių, saldumynų bei limonado.

12. Ar reikalinga sveikatos pažyma norint dalyvauti stovykloje?

Dieninėje stovykloje sveikatos pažyma nebūtina, tačiau prašome mus informuoti, jei vaikas turi sveikatos problemų ar alergijų.

13. Ką vertėtų pasiimti į dieninę stovyklą?

 Dieninėje stovykloje būtina turėti galvos apdangalą. Taip pat rekomenduojame turėti gertuvę ar vandens buteliuką ir pakaitinius rūbelius. Lyjant lietui rekomenduojame turėti skėtį ar neperšlampamą rūbą.

14. Ar galima į stovyklą atvykti anksčiau?

Stovyklos programa prasideda nuo 9:00 val., tačiau Lispa dirba nuo 8:00 val., todėl tikrai galima atvykti anksčiau ir kartu su stovyklos vadovais laukti visų atvykstančių stovyklautojų. Kalvarijoje, Kazlų Rūdoje ir Vilkaviškyje į stovyklą galite atvykti nuo 8:30 val. Anksčiau atvykusiems stovyklautojams vadovai pasiūlys pažaisti lego, stalo žaidimus ar žaidimus planšetėse.

15. Ar galima tikėtis nemokamų stovyklų?

Stovyklos būna nemokamos arba pigesnės, kuomet švietimo ministerija pagal projektus stovyklas finansuoja. Dedame visas pastangas, kad gautume stovykloms finansavimą, tačiau tai labiau priklauso nuo daugelio kitų veiksnių.

16. Ar galima tikėtis nuolaidų stovykloms?

20 EUR nuolaida esamiems Lispa mokiniams. Nuolaida galioja iki gegužės 31 d. 

20 EUR nuolaida antrai stovyklai nuo reguliarios kainos.

30 EUR šeimos nuolaida vedant du ar daugiau vienos šeimos vaikų.

 *Nuolaidos nesumuojamos, taikoma paslaugos gavėjui palankiausia kaina. Stovyklai gavus finansavimą, nuolaidos nebetaikomos.

17. Ar yra avansinis mokestis? Jeigu taip, kokio dydžio?

 Avansinis mokestis yra 49 EUR už vieną stovyklą. Jeigu registruojamasi į 2 stovyklas, mokamas avansinis mokestis už kiekvieną stovyklą. Jį svarbu sumokėti registruojant vaiką/vaikus į stovyklą, nes tik taip galėsime patvirtinti Jūsų registraciją.

18. Kur sumokėti avansinį mokestį?

Avansinį mokestį reikia sumokėti pavedimu šiais rekvizitais:

Gavėjas: VšĮ Lispa
Atsiskaitomoji sąskaita: LT21 7044 0901 0027 1480 (AB SEB)
Suma: 49 EUR
Mokėjimo paskirtis: vaiko vardas ir pavardė

19. Ar likusią sumą po avanso galima sumokėti grynaisiais?

Taip, galite mokėti grynaisiais likusią sumą po avanso sumokėjimo pirmą stovyklos dieną.

20. Iki kada reikia sumokėti likusią sumą po avanso sumokėjimo?

Likusią sumą reikia sumokėti ne vėliau kaip pirmą stovyklos dieną, gavus mokėjimo kvitą pavedimu arba grynaisiais pinigais.

21. Ar avansinis mokestis yra grąžinamas, jei atsisakoma dalyvauti stovykloje?

Avansinis mokestis yra grąžinamas, jeigu apie atsisakymą dalyvauti stovykloje pranešama ne vėliau nei likus 1 savaitei iki stovyklos pradžios. Informavus vėliau arba visai neinformavus, avansinis mokestis negrąžinamas.

22. Kas įskaičiuota į stovyklos kainą?

Į kainą įskaičiuota pietūs ir dveji užkandžiai, gėrimai, kompiuterizuota darbo vieta, planšetiniai kompiuteriai, grafikos lentos, dronai, prof. filmavimo/fotografavimo įranga, 3D spausdinimas, siuvimo mašinos, graviravimo ir lazerio pjovimo įranga, robotikos, elektronikos rinkiniai bei kitos reikiamos priemonės ir darbo įrankiai projektams įgyvendinti.

Registracija į pasirinktą stovyklą 2024 m.
Privaloma užpildyti laukus pažymėtus (*)

Registruotis galite jau dabar užpildę anketą internetu puslapyje mokyklalispa.lt ar paskambinę telefonu: +370 61522612.

Scroll to Top