fbpx

Registracija į 23/24 BŪRELIŲ SEZONĄ jau prasidėjo!

Dar tik rugpjūčio pradžia, tačiau vis dažniau susimąstome apie pasiruošimą naujiems mokslo metams, todėl jau atidarėme registraciją į 23/24 būrelių sezoną. Mūsų sukurtos mokymosi programos startuos jau 2023 metų rugsėjo 11 dieną. Veiklą vykdysime Marijampolėje, Vilkaviškyje, Kazlų Rūdoje, Kalvarijoje, Kaune.

Siūlome rinktis iš šių programų:

IT studija

IT studija (paruošiamukams) – tai programa patiems mažiausiems, skirta skatinti domėtis naujausiomis technologijomis bei šiuolaikiniais sprendimais. Programos tikslas – naudojantis technologijomis lavinti vaikų skaitymo, skaičiavimo, loginio mąstymo bei kūrybiškumo įgūdžius.

IT startas

IT startas (1-4 klasių mokiniams) – tai programa, kurioje mokiniams sudaroma galimybė ugdytis gebėjimus kūrybiškai, atsakingai ir saugiai taikyti informacines technologijas, tobulinti skaitmeninę kompetenciją, papildančią bendrojo ugdymo programoje gaunamas žinias ir įgūdžius, ugdyti informacinį ir technologinį mąstymą, siekiant ieškoti sumanių ir inovatyvių problemų sprendimų, lavinti gebėjimus dirbti savarankiškai ir grupėse.

Dizainas

Dizainas (5-9 klasių mokiniams) – tai mokymosi programa, skirta norintiems išmokti naudotis kompiuterinės grafikos programine įranga, filmavimo bei fotografavimo įranga ir realizuotis savo idėjas skaitmeninėje grafikoje.

Dizainas pažengusiems

Dizainas pažengusiems (10-12 klasių mokiniams) – programa orientuota į vaiko meninių įgūdžių ir talentų atskleidimą, naudojant kompiuterines programas Adobe Illustrator, Adobe Photoshop ir kt. Programos metu mokiniai piešiant ir maketuojant sukurs meninės saviraiškos darbus ir reklaminius produktus.

Mechatronika

Mechatronika (5-9 klasių mokiniams) – tai mokymosi programa norintiems įgyti žinių apie programavimą, mechaniką, elektroniką, automatiką, bei 3D projektavimą. Mechatronikoje mokiniai ne tik susipažįsta su minėtais mokomaisiais dalykais ir įgyja teorinių žinių, bet ir įgyvendina savo projektus, naudodamiesi tiek technine, tiek programine Lispa mokyklos įranga.

Programavimas

Programavimas (5-9 klasių mokiniams) – tai mokymosi programa, skirta mokiniams, norintiems susipažinti ir išmokti programavimo pagrindus. Per ketverius programos metus mokinys susipažins su žinomiausiomis programavimo kalbomis ir gebės jas atpažinti. 

IT egzaminas

IT egzaminas (11-12 klasių mokiniams) – tai programa skirta ketinantiems tvirtai pasiruošti valstybiniam informacinių technologijų brandos egzaminui. Programos tikslas – gerinti abiturientų pasiruošimą informatikos valstybiniam brandos egzaminui. 

Scroll to Top