fbpx

LISPA mokykla dalyvauja „Jaunimo užimtumo vasaros programoje“

Marijampolės savivaldybė pradeda vykdyti „Jaunimo užimtumo vasaros programą“, kurios tikslas – suteikti jauniems žmonėms galimybę dirbti vasaros atostogų metu, skatindama jų užimtumą, atsakomybės jausmą bei suteikti praktinės patirties. Džiaugiamės pranešti, kad LISPA mokykla taip pat dalyvauja šiame projekte ir sulaukė didelio jaunuolių dėmesio.
Džiaugiamės jaunų žmonių domėjimusi IT sritimi ir esame labai patenkinti galimybe prisidėti prie jaunimo užimtumo skatinimo. Taip pat norime padėkoti visiems, kurie parodė susidomėjimą šiuo projektu ir išreiškė norą dirbti LISPA mokykloje vasaros metu.
Šios programos dalyviai ne tik įgis naudingos patirties, bet ir pradės kurti stiprius bendruomenės ryšius ir darbo etikos vertybes.
Tikimės, kad ateityje sulauksime dar daugiau tokių prasmingų projektų, kuriuos su džiaugsmu palaikysime!

Scroll to Top