fbpx

Gautas dalinis finansavimas iš Kauno rajono savivaldybės! Kviečiame registruotis į vasaros stovyklą

Vasaros stovyklai gautas dalinis finansavimas iš Kauno rajono savivaldybės. Kviečiame registruotis į vasaros stovyklą „Inovacijų kūrėjai. Kaunas 2024″!

Ši stovykla – ypatinga pažintis su keturiomis gamtos stichijomis – žeme, vandeniu, ugnimi ir oru. Tai magiška kelionė ir nepamirštama pažintis su pagrindiniais gamtos elementais. Kiekveną dieną stovyklautojų lauks dar neatskleistos šių reiškinių paslaptys ir galimybės. Įspūdingi bandymai ir eksperimentai, STEAM, kūrybinės veiklos, apipintos mokslu bei technologijomis. Vaikai, pasinėrę į stichijų valdytojų vaidmenis, išsiaiškins, kuris elementas stipriausias mūsų planetoje!

Daugiau informacijos apie stovyklą:

Vieta: Juragių bendruomenės centras;

Laikas: Liepos 1-5 d. 8-17 val.;

Kaina po gauto finansavimo: 140 Eur;

 

Registracija į stovyklą Kaune
Privaloma užpildyti laukus pažymėtus (*)

Registracija patvirtinama tik gavus avansinį mokestį.

 

 

 

Scroll to Top