fbpx

Jaunimo savanoriškos veiklos modelio įgyvendinimas

VšĮ „Lispa“ gavo finansavimą iš Marijampolės savivaldybės projekto „Savanorystė ir technologijos” įgyvendinimui.

Įgyvendinant programą „Savanorystė ir technologijos” įsipareigojame jaunimui suteikti kokybiškas savanorystės galimybes. Projekto tikslai apima visas profesinės savanorystės galimybes, aprūpinant darbui reikalingomis priemonėmis. Savanoriai skirstomi į tris sritis: grafinio dizaino, inžinerijos ir programavimo. Projekto veiklos numatomos nuo rugsėjo iki gruodžio vidurio.

VšĮ „Lispa” jau turi sėkmingą patirtį dirbant su savanoriais, turi akredituotą jaunimo savanoriškos tarnybos programą. Projekto įgyvendinimo metu glaudžiai bendradarbiaujame su Marijampolės savivaldybe, švietimo įstaigomis ir jaunimo organizacijomis.

Projekto iniciatyva įdomi ir naudinga patirtis jaunimui, skatinant įgyti naujų įgūdžių ir prisidėti prie bendruomenės plėtros.

Scroll to Top