fbpx

Rokas Karosa užaugo kartu su Lispa mokykla

Pirmą kartą Rokas pas mus apsilankė 2019 metais, kuomet buvo dešimtoje klasėje. Tuo metu mokinys bandė atrasti save ir pradėjo mokytis mūsų sukurtoje programavimo programoje, o dvyliktoje klasėje rinkosi programą IT EGZAMINAS, jog nenuviltų informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino rezultatai.

Rokas teigia, jog lankyti užsiėmimai jam padėjo išsirinkti ir studijų kryptį bei lengviau jose startuoti, nes Lispoje išmoko programavimo pagrindų, kuriuos naudoja iki šiol. Taip pat susipažino su mokytojais, kurie nevaržomi tradicinės mokyklos standartų ir mokymosi procesą pakreipia pagal mokinių poreikius. Pasirinkti būreliai ir sutikti mokytojai padėjo pasirinkti ir studijų kryptį – informatikos inžineriją. 

Taip pat ne vienus metus Rokas savanoriavo mūsų mokykloje ir teigia, jog savanorystė padėjo atrasti save, patobulinti bendravimo ir technologinius įgūdžius. Savanoriai mūsų įstaigoje turi galimybę naudotis mokykloje esančia įranga, padirbėti miestų šventėse, mugėse, stovyklose, parodose ir edukacijose, susipažinti su reklamos kūrimu bei platinimu, bendrauti su įvairių sričių specialistais bei padėti jiems įgyvendinti projektus.

Šiuo metu Rokas Karosa Kauno technologijų universitete studijuoja informatikos inžineriją ir išbando visas kompiuterio teikiamas galimybes nuo maketavimo ir 3D modeliavimo iki žiniatinklio svetainių programavimo, bandydamas išsirinkti sau tinkamiausią sritį. Laisvalaikiu mūsų buvęs mokinys mėgsta žaisti kompiuterinius žaidimus arba tiesiog pasivaikščioti mieste, atrasti dar nematytas Kauno vietas.

Scroll to Top