fbpx

„Stiprinimo bendruomeninę veiklą savivaldybėse” projektas

„Stiprinimo bendruomeninę veiklą savivaldybėse” projektas buvo įgyvendintas nuo liepos 31 d. iki rugpjūčio 11 d., Lispa mokyklos stovyklų metų. Šiam projektui iš Marijampolės savivaldybės biudžeto lėšų buvo skirta 3895,00 EUR finansavimas.

Projekto tikslas – prisidėti prie vaikų ir jaunimo turiningo vasaros laisvalaikio praleidimo, organizuojant stovyklą ir įvairias sportines, kūrybiškas ir švietėjiškas veiklas. Siekiam skatinti visų vaikų, ypač iš socialinės rizikos šeimų, integraciją į bendruomenę, didinti jų pasitikėjimą savimi.

Stovyklautojai rytais atsakingai mankštinosi. Reguliari mankšta padeda išlaikyti puikią fizinę formą, stiprina imunitetą bei suteikia energijos. Stovyklos metu vaikai gryname ore žaidė aktyvius žaidimus, varžėsi įvairiose rungtyse, dalyvavo orientacinese varžybose.

Taip pat netrūko ir edukacinių užsiėmimų. Vaikai konstravo ir programavo robotus, ši veikla naudinga smulkiosios motorikos lavinimui, akių ir rankų koordinacijos gerinimui, vaizduotės ir loginio mastymo lavinimui. Dronų valdymo užduotis suteikė daug džiaugsmo, tačiau kartu lavino koordinaciją, loginį ir strateginį mastymą. Į veiklas buvo įtrauktas ir 3D projektavimas, kurio metu buvo kuriami labirintai virtualiai realybei. Programavimo varžybų metu stovyklautojai varžėsi, kas vykdys daugiau programavimo užduočių.

Kūrybinėse dirbtuvėse su 3D pieštukais buvo kuriami maketai, neoninis piešimas ant popieriaus, išgyvenimo ir odinių apyrankių gamyba.

Lispa mokyklos stovyklos orientuotos į ateičiai reikalingų įgūdžių ugdymą. Mes siekiame patenkinti vis didėjančius vaikų technologijų (IT) žinių poreikius, ugdyti kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir užtikrinti pilnavertę savirealizaciją.

Scroll to Top