fbpx

Baigėsi stovyklos, tačiau netrukus prasidės Lispa mokyklos būreliai

Aštuonios stovyklų savaitės pralėkė, kaip viena diena. Per šį laiką užsimezgė daug naujų draugysčių, nuolatos skambėjo juokas, išbandėme įvairias technologijas, atlikome kūrybines užduotis, nuolat mankštinomės ir žaidėme aktyvius žaidimus. 

Vaikai nuo būsimų paruošiamukų iki iki būsimų antrokų leidosi į lobių paieškas. Stovykloje „Kodas L.I.S.P.A.” per penkias dienas kartus apsilankėme džiunglėse, negyvenamoje saloje, karštoje dykumoje, neįžengiamame miške ir aukštuose kalnuose. Ten mūsų laukė dideli iššūkiai, o kiekvienos dienos užduotys vedė lik didžiojo tikslo – lobio radimo.

Stovykloje „Aplink pasaulį per 5 dienas” vaikai (nuo būsimų pirmokų iki būsimų penktokų) leidosi į nuotykius P. Amerikoje, Azijoje, Europoje, Afrikoje bei Š. Amerikoje. Technologijos, mada, istorija, maistas – viską patyrėme ir pamatėme savo akimis. Taip pat pasinėrėme į žemynų gyventojų vaidmenis, susipažinome su jų tradicijomis, o svarbiausia – puikiai praleidome laiką.

Patys vyriausi stovyklautojai (nuo būsimų trečiokų iki būsimų septintokų) dalyvavo stovykloje „Paklydę Virtualybėje”. Kibernetinė sauga – aktuali šių dienų tema. Technologijos mums atneša didelę naudą, tačiau internete taip pat gali tykoti ir daug pavojų. Šios stovyklos metu, vaikai mokėsi, kaip juos atpažinti, kaip jų išvengti ir kaip technologijas panaudoti mūsų naudai, užtikrinant, jog internete naršyti būtų ne tik smagu, bet ir saugu.

2023 metų rugsėjo 11 d. startuosime su nauju būrelių sezonu. Veiklą vykdysime Marijampolėje, Kalvarijoje, Vilkaviškyje ir Kazlų Rūdoje. Siūlome rinktis iš šių būrelių programų: IT studija (paruošiamukams), IT startas (1-4 klasių mokiniams), dizainas (5-9 klasių mokiniams), dizainas pažengusiems (10-12 klasių mokiniams), mechatronika (5-9 klasių mokiniams), programavimas (5-9 klasių mokiniams), IT egzaminas (11-12 klasių mokiniams).

Scroll to Top