fbpx

Projektas „Jaunimo aktyvatorius”

Projekto „Jaunimo aktyvatorius” metu Lispa mokykla organizavo robotikos olimpiadą. Šiam projektui iš Marijampolės savivaldybės biudžeto lėšų buvo skirta 3000 EUR. Taip pat prie projekto įgyvendinimo prisidėjo UAB „Mantinga”, UAB „TFA Logistic”, UAB „Apto IT”, UAB „Vidara”, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, UAB „Statybos ritmas”. Robotikos olimpiadoje dalyvavo mokiniai iš Kalvarijos gimnazijos, Marijampolės sav. Mokolų progimnazijos, Marijampolės Sūduvos gimnazijos, Marijampolės Petro Armino progimnazijos, Marijampolės marijonų gimnazijos, Marijampolės „Šaltinio” progimnazijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos, Marijampolės „Ryto” pagrindinės mokyklos.  Šio projekto veiklos apėmė ketvirto lygio mechatronikos programos pamokas, komandų formavimą, robotikos mokymus mokyklose bei Ready4tech renginį kultūros centre, mokslo metų uždarymo proga. Robotikos olimpiados finale varžėsi Marijampolės sav. Mokolų progimnazijos ir Marijampolės Sūduvos gimnazijos komandos, pergalę pelnyti pavyko Marijampolės Sūduvos gimnazijos mokiniams. Garbingą trečia vietą užėmė Kalvarijos gimnazijos komanda. Džiaugiamės sėkmingai įgyvendintu projektu ir nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems.
Scroll to Top