fbpx

Surinkta daugiau nei 100 vienetų ličio akumuliatorių

Įgyvendinta projekto „Vieninga bendruomenė – kūrybiška ir inovatyvi visuomenė. 2022“ akcija „Neskubėkime išmesti“. Šios akcijos tikslas – informuoti bendruomenę, kaip galima panaudoti senus ir nenaudojamus prietaisus įvairiuose technologiniuose sprendimuose bei lavinti žmonių kūrybiškumą ir inžinerinį pažinimą. Akcijos metu visuomenė pristatė seną, nenaudojamą įrangą, kurią Lispa mokykla panaudos kūrybinėse dirbtuvėse ar Mechatronikos pamokose. Akcijos metu visuomenė buvo raginama susimąstyti prieš išmetant nenaudojamus ar sugedusius elektronikos prietaisus, informuojant apie galimą jų panaudojimą kūrybiniuose projektuose.

Šių metų akcijoje didžiausias dėmesys buvo skiriamas prietaisams, turintiems ličio akumuliatorius, kuriuos galima panaudoti daugelį kartų juos vis įkraunant . Tokio tipo akumuliatoriai dažniausiai naudojami Lispa mokyklos organizuojamuose Mechatronikos užsiėmimuose ir kūrybiniuose projektuose. Todėl visuomenės buvo prašoma pristatyti prietaisus, turinčius Ličio akumuliatorius, siekiant išvengti vienkartinių AA ir AAA tipo akumuliatorių naudojimo ir gamtos teršimo.

Akcijos metu surinkta daugiau nei 100 vienetų ličio akumuliatorių ir kitų prietaisų bei mikroschemų, kurių komponentai bus toliau naudojami Mechatronikos pamokose.

Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Scroll to Top