fbpx

„Teltonikos“ stipendijų programa „Ateitis priklauso man!“

Š. m. gegužės 10 dieną startavo  naujas „Teltonikos“ stipendijų programos „Ateitis priklauso man!“ etapas. Paraiškos bus priimamos iki š. m. rugsėjo 5 d.

Gabiausi technologijų, inžinerijos ir programavimo sričių pirmakursiai kaip ir praėjusiais metais turės progą pretenduoti į metinę 3000 eurų (10 mėnesių po 300 eurų) stipendiją ir visa tai be jokių papildomų įsipareigojimų. Per 5-erius metus „Teltonika” pirmakursių studentų stipendijoms skirti numatė net 1,5 mln. eurų. 

„Teltonikos“ stipendijų programa vyksta jau antrus metus iš eilės. Pernai net 100 abiturientų iš skirtingų Lietuvos regionų bei aukštųjų mokyklų gavo metines 3000 eurų vertės stipendijas. Programoje dalyvauja šios aukštojo mokymo įstaigos ir jų technologinės pakraipos studijų programos: Vilniaus universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Kauno technologijos universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Klaipėdos universitetas, Kauno technikos kolegija, Kauno kolegija, Utenos kolegija, Vilniaus kolegija, Alytaus kolegija.

Naujausią informaciją apie „Teltonikos” stipendijas ir studijų programas rasite čia

Scroll to Top