fbpx

Mokslo metų uždarymo šventės akimirkos

Mokykla Lispa mokslo metų uždarymo proga pasitiko savo mokinius, jaunuosius inovacijų kūrėjus, „Spindulio“ kino teatre su dovanomis – animaciniais filmais bei specialiai šiai dienai kurtais 21/22 m.m. ženkliukais, kurie kūrė ypatingą šventinę nuotaiką.

Renginio metu netrūko gerų emocijų ir veiklos: mokiniai džiaugėsi savo kurtais ir eksponuojamais darbais, išbandė kitų grupių kurtus baigiamuosius darbus bei pozavo išskirtinėms nuotraukoms drauge su savo mokytojais.

Ypatingas dėmesys buvo skiriamas dvyliktokams, pirmajai išlydėtai kartai, kuri įgijo informacinių technologijų žinių būtent Lispa mokykloje. Juos įstaigos vadovas sveikino palinkėdamas grįžti su naujomis verslo idėjomis į gimtąją Marijampolę bei įteikė kiekvienam po mokslo metų baigimo pažymėjimą.

Išlydėjęs vaikus vasaros atostogų, Lispa kolektyvas lauks esamų ir būsimų atradėjų kitais mokslo metais informacinių technologijų veiklose su naujomis jėgomis, entuziazmu bei smalsumu išbandyti naujoves.

Scroll to Top