fbpx

Lispa moksleivių sprendimai Mokinių jaunųjų bendrovių „eXopo“ mugėje

Praėjusią savaitę finišavo jau 5-oji Mokinių jaunųjų bendrovių „eXopo“ mugė, kurią inicijavo  „Lietuvos junior achievement“, o organizavo Marijampolės regiono jaunųjų verslininkų klubas ir mokytoja Rasa Tumosienė.

Mokinių jaunųjų bendrovių mugėje „eXpo“ šiais metais dalyvavo 30 jaunųjų bendrovių. Viena iš jų – Lispa mokyklos komandos valdoma jaunoji bendrovė „IT sprendimai“, kurios įkūrėjai Marijampolės marijonų gimnazijos abiturientai Rokas Karosa, Nedas Venckevicius, Nojus Skirkevičius ir Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos abiturientai Gabija Dubauskaitė bei Gytis Gudeliauskas.

Jaunosios bendrosvės „IT sprendimai“ komanda pristatė išskirtinius produktus, t.y. elektroninius aksesuarus, skirtus Motinos dienai ir įmonių akcijų rodiklį. Daugiausiai pardavimų sulaukė motinos dienai skirtos šviečiančios namų puošmenos. Tačiau didelį susidomėjimą mugės lankytojams kėlė ir įmonių akcijų rodiklis, kuris pasižymėjo iškirtinėmis funkcijomis ir išsiskyrė savo unikalumu iš visų jaunųjų bendrovių siūlomų produktų.

Jaunoji bendrovė „IT sprendimai“ sulaukė „Didžiausią ekonominę naudą kurianti jaunoji bendrovė“ apdovanojimo, kurį įteikė Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas. Komisijos narius sužavėjo įmonių akcijų rodiklio išskirtinis technologinis sprendimas, dėl to jaunoji bendrovė gavo kvietimą į „Startuolių vystymo mokymus“.

Scroll to Top