fbpx

Hakatonas „Hack kultūra“

Hakatonas „Hack kultūra“ – pirmą kartą Lietuvoje organizuotas hakatonas, kurio metu kultūros ir inovacijų kūrėjai būrėsi į komandas ir kūrė idėjas, orientuotas į Klaipėdos regiono kultūros kelių ir objektų, literatūros ir tradicijų puoselėjimo bei saugojimo svarbą. Hakatono metu komandos kūrė mobilias aplikacijos, kurios skatintų atvykti į lankytinas vietas ar parodytų dar negirdėtas ir nematytas tų vietų istorijas. Pasitelkė virtualią realybę, kad parodyti senąsias tradicijas, atgaivintų istorines asmenybes ir jų indėlį į Kretingos kraštą. O visas šias idėjas padėjo įgyvendinti Lispa mokyklos mokytojai Martynas ir Tadas.  Dalyvių komandas jie konsultavo technologiniais klausimais, parodė kaip galima įgyvendinti įvairias idėjas ir jas vystyti. Padėjo išgryninti pačias idėjas ir patarė kaip jas padaryti dar įdomesnes ir patrauklesnes.

 

Svarbiausią kultūros pokytį skatinančio prototipo kūrėjus, įvertino komisija ir apdovanojo 1000 eurų vertės piniginiu prizu ir idėjos įgyvendinimo mentorystės programa. 

Scroll to Top