fbpx

Dažniausiai užduodami klausimai

 1. Nuo kada galima registruotis vasaros stovykloms? Registruotis galite jau dabar užpildę anketą internetu puslapyje mokyklalispa.lt ar paskambinę telefonu: +370 61522612.
 2. Kada prasidės stovyklos? Stovyklauti kviečiame nuo liepos 4 d.
 3. Ar šių metų programa tokia pati kaip pernai? Šių metų programa yra kitokia nei praeitų metų ir nesikartoja su Lispa mokyklos vedamų užsiėmimų turiniu.
 4. Kuriuose miestuose vyks dieninės stovyklos? Marijampolėje, Kazlų Rūdoje, Kalvarijoje, Vilkaviškyje bei Lazdijuose.
 5. Kur vyks parinė stovykla? Parinė stovykla vyks Kauno raj., vaikams pritaikytoje stovyklavietėje.
 6. Kokios stovyklos yra siūlomos ir kokiam amžiui tinka? Siūlomos keturios dieninės stovyklos ir viena parinė. Dieninės stovyklos yra šios: „Lispandži – laukinės džiunglės“, ­„Šešupės slėnis – čia renkasi jaunieji išradėjai, „Kelionė į Marsą, „Lispa – meno galerija. Parinė stovykla „Inovacijų kūrėjai“. Stovyklautojų amžius 7-13 m. Vaikai bus skirstomi į dvi grupes pagal amžių: jaunesnius (7 – 10 m.) ir vyresnius (10 – 13 m.).
 7. Kokia dienotvarkė laukia stovyklautojų? Mankšta (8:00-9:00), edukacija (9:00-12:30), pietūs (12:30-13:30), aktyvi veikla (13:30-16:30), refleksija (16:30-17:00). Edukacijos metu konstruosime robotus bei rengsime jų varžybas, piešime su grafinėmis planšetėmis, atliksime bandymus su augalais, spręsime galvosūkius ir naudosimės virtualios realybės akiniais. Aktyvios veiklos metu dalyvausime orientacinėse varžybose ir išbandysime vikrumą sportinėse estafetėse.
 8. Kaip sužinoti detalią vasaros stovyklos programą? Detalią vasaros stovyklos programą galite sužinoti paskambinę nurodytu telefonu, parašę el.laišką arba apsilankę mūsų tinklalapyje mokyklalispa.lt skiltyje „Stovyklų programos“.
 9. Ar yra vietų stovykloje ir kiek daugiausia vaikų gali dalyvauti? Numatomas stovyklautojų skaičius yra 28 dalyviai (2 grupės po 14 vaikų), o parinėje – 100. Dėl esamos situacijos prašome skambinti nurodytu telefonu: +370 61522612.
 10. Ar bus galimybė parinėje stovykloje apgyvendinti draugus, brolius ir seses kartu? Taip tokia galimybė yra, tačiau reikia informuoti registracijos metu.
 11. Koks maitinimas bus organizuojamas? Pietausime kavinėje, kad užtikrintume kokybiškus pietus, o po pietų smaližiausime ledais, sausainiais, bandelėmis, vaisiais.
 12. Ar vaikas gali atsinešti maisto? Jei taip, kokio galima ir kokio negalima atsinešti? Taip, vaikas gali atsinešti sveikų užkandžių. Nepatariama neštis traškučių, saldumynų bei limonado.
 13. Ar reikalinga sveikatos pažyma norint dalyvauti stovykloje? Sveikatos pažyma yra privaloma parinėje stovykloje, o dieninėje nebūtina.
 14. Ką vertėtų pasiimti parinei stovyklai ir ko verčiau neimti? Parinei stovyklai patartina turėti: higienos reikmenis (muilą, dušo želę, rankšluostį 1 arba 2, dantų pastą, šepetėlį ir kt.)., patogią avalynę, drabužių visiems galimiems orams ir kad užtektų visoms 10 stovyklos dienų, galvos apdangalą nuo saulės, asmeninę gertuvę, sveikų užkandžių, purškalą nuo uodų bei tepalą po uodų įkandimo, medikamentus su vartojimo instrukcija (jei vaikui privaloma juos vartoti), telefono pakrovėją.
 15. Ką vertėtų pasiimti į dieninę stovyklą? Į dieninę stovyklą patartina atsinešti gertuvę ir galvos apdangalą.
 16. Ar galima tikėtis nemokamų stovyklų? Stovyklos būna nemokamos, kuomet švietimo ministerija pagal projektus stovyklas finansuoja. Dedame visas pastangas, kad gautume stovykloms finansavimą, tačiau tai labiau priklauso nuo daugelio kitų veiksnių.
 17. Kodėl šiais metais stovyklos mokamos? Stovyklos buvo intensyviai finansuojamos Covid-19 pandemijos laikotarpiu. Šiais metais dėl situacijos gerėjimo finansavimas mažinamas, todėl negavus finansavimo iš savivaldybės, stovyklos bus visiškai arba dalinai mokamos. Ž.r. 16 klausimą.
 18. Kokios nuolaidos yra taikomos?
 • 20 EUR nuolaida,užsiregistravus ir sumokėjus 45 EUR avansą iki 05.01 d.
 • 10 eur nuolaida, užsiregistravus ir sumokėjus avansąiki 06.01 d.
 • Antrai pamainai 10% nuolaidanuo reguliarios kainos
 • Šeimos nuolaida vedant du ar daugiau vienos šeimos vaikų – 30 EUR

       *Nuolaidos nesumuojamos, taikoma paslaugos gavėjui palankiausia kaina.

 1. Ar yra avansinis mokestis? Jeigu taip, kokio dydžio? Avansinis mokestis yra 45 Eur už vieną stovyklą. Jeigu registruojamasi į 2 stovyklas, mokamas avansinis mokestis už kiekvieną stovyklą. Jį svarbu sumokėti registruojant vaiką/vaikus į stovyklą, nes tik taip galėsime patvirtinti Jūsų registraciją.
 2. Kur sumokėti avansinį mokestį? Avansinį mokestį reikia sumokėti pavedimu šiais rekvizitais:

           Gavėjas: VšĮ Lispa

           Atsiskaitomoji sąskaita: LT12 7044 0600 0825 6231 (AB SEB)

           Suma: 45 eur

           Mokėjimo paskirtis: vaiko vardas ir pavardė

 1. Ar galima sumokėti grynais atvykus į stovyklą? Taip, galite mokėti grynaisiais likusią sumą po avanso sumokėjimo pirmą stovyklos dieną.
 2. Iki kada reikia sumokėti likusią sumą po avanso sumokėjimo? Likusią sumą reikia sumokėti pirmą stovyklos dieną, gavus mokėjimo kvitą pavedimu arba grynaisiais pinigais.
 3. Ar avansinis mokestis yra grąžinamas, jei atsisakoma dalyvauti stovykloje? Avansinis mokestis yra grąžinamas, jeigu apie atsisakymą dalyvauti stovykloje pranešama ne vėliau nei likus 1 savaitei iki stovyklos pradžios. Informavus vėliau arba visai neinformavus, avansinis mokestis negrąžinamas.
 4. Kas įskaičiuota į kainą ir kas ne? Dieninėje stovykloje į kainą įskaičiuota:pietūs ir dveji užkandžiai, gėrimai, kompiuterizuota darbo vieta, planšetiniai kompiuteriai, grafikos lentos, dronai, prof. filmavimo/fotografavimo įranga, 3D spausdinimas, siuvimo mašinos, graviravimo ir lazerio pjovimo įranga, robotikos, elektronikos rinkiniai bei kitos reikiamos priemonės ir darbo įrankiai projektams įgyvendinti. Parinėje stovykloje į kainą įskaičiuota ir apgyvendinimo paslauga. Į kainą neįskaičiuotos asmeninių projektų medžiagos (mikrovaldikliai, jutikliai, montažinės plokštės, mikrokompiuteriai ir pan.), jei sukurtą projektą norima išsinešti namo stovyklai pasibaigus. Vykstant į parinę stovyklą į kainą neįskaičiuotas autobuso bilietas, jei į stovyklą bus vykstama autobusu.
Registracija į pasirinktą stovyklą 2022 m.
Privaloma užpildyti laukus pažymėtus (*)
Scroll to Top