Programa V&R GRAFIKA

Programa KOMPIUTERINĖ GRAFIKA

Programa V&R GRAFIKA – tai programa skirta susipažinti su vektorine, rastrine grafika ir fotografijos pagrindais ir viso to panaudojimu.

Programos tikslas – Programa orientuota į vaiko meninių įgūdžių ir talentų atskleidimą, naudojant kompiuterines programas Adobe Illustrator, Adobe Photoshop ir kt. Piešiant ir maketuojant sukurti meninės saviraiškos darbus ir reklaminius produktus. Išreikšti save fotografijoje, atrasti gražius vaizdus aplink save.

Ši programa puikiai parodo, kaip galima suderinti kūrybines idėjas su technologijomis. Naudojant kompiuterines programas dar geriau pavyksta pavaizduoti norimas idėjas nei su pieštuku ant popieriaus lapo. Taip pat perteikti tas idėjas per fotografiją ir nuotraukas patobulinti tam skirtomis programomis.

Kokią naudą gaus?

Programa padeda susipažinti iš arti kaip yra kuriami dauguma reklaminių produktų, tokių kaip plakatai, stendai, skrajutės, lankstinukai. Susipažįstama su jų kūrimo technikomis ir principais. Skatinamas kūrybinis ir netradicinis mąstymas norint pasiekti geriausius rezultatus, kūrybos darbuose. Kurso rezultatas – naudojantis maketavimo ir montavimo programomis, sukurti savo vaizdinį produktą, kuris gali būti naudojamas tiek skaitmeninėje erdvėje, tiek pagamintas materialiai.

KAINŲ PLANAS

Mėnesinis

18,00 / mėnesiui su NVŠ*
  • 4 užsiėmimai
  • 8 val./mėnesį
  • Kaina be NVŠ – 33 €
  • *NVŠ - Neformalaus Vaikų Švietimo krepšelis
Registracija į V&R GRAFIKA programą
Privaloma užpildyti laukus pažymėtus (*)
//
Neformalaus vaikų švietimo krepšelis skiriamas Savivaldybės vienam jūsų pasirinktam būreliui. NVŠ dydis priklauso nuo Savivaldybės.
Rekomenduojame pateikti, jei norite pasinaudoti NVŠ lengvata.

Mokytojas

Mokslo metų pradžia
2020 m. rugsėjo 21 d.

Amžius
5-7 kl. mokiniams

Mokinių skaičius grupėje:
– Mažiausiai – 10;
– Daugiausiai – 14.

LISPA mokykla:
– Pirmadienis 16:00-18:00 val.

NVŠ* krepšelis:
– Marijampolėje – 15,00 eurų;

Iki programos pradžios liko

Dienos
Valandos
Minutės

Daugiau programų

Scroll to Top