Programa VIRTUALI REALYBĖ

3D grafika

Programa VIRTUALI REALYBĖ – tai šiuolaikinių technologijų programa orientuota į virtualios ir papildytos realybių turinio kūrimą.

Programos tikslas – ugdyti jaunosios kartos įgūdžius 3D projektavimo srityje, įgyvendinant virtualios realybės ir 3D animacijos sprendimus.

Technologijos greitai vystosi, o pati virtuali realybė naudojama daugelyje gyvenimo sričių. Trimačių objektų modeliavimas yra vienas iš svarbiausių virtualios realybės kūrimo proceso etapų. Viskas ką mes matome pro virtualios realybės akinius yra trimatės grafikos kūrimo programinės įrangos vaisiai – trimačiai modeliai.

Virtualios realybės tikslas – pateikti vartotojui kompiuteriu kontroliuojamą aplinką, kuri yra taip arti fizinės realybės, kiek tik įmanoma.

Kokią naudą gaus?

Šioje mokymo programoje mokiniai turės galimybę susipažinti su trimatės grafikos objektų kūrimo programine įranga, jos įrankiais, trimačių modelių kūrimu, modelių interaktyvumo funkcijomis, kaulų sistemomis, fizikos, apšvietimo ir medžiagų panaudojimu trimatėje erdvėje, bei trimatės grafikos animacijos kūrimu.

KAINŲ PLANAS

Mėnesinis

18,00 / mėnesiui su NVŠ*
  • 4 užsiėmimai
  • 8 val./mėnesį
  • Kaina be NVŠ – 33 €
  • *NVŠ - Neformalaus Vaikų Švietimo krepšelis
Registracija į ANIMACIJOS programą
Privaloma užpildyti laukus pažymėtus (*)
//
Neformalaus vaikų švietimo krepšelis skiriamas Savivaldybės vienam jūsų pasirinktam būreliui. NVŠ dydis priklauso nuo Savivaldybės.
Rekomenduojame pateikti, jei norite pasinaudoti NVŠ lengvata.

Mokytoja

Mokslo metų pradžia
2020 m. rugsėjo 21 d.

Amžius
9-12 kl. mokiniams

Mokinių skaičius grupėje:
– Mažiausiai – 10;
– Daugiausiai – 14.

LISPA mokykla:
– Sekmadienis 10:00-12:00 val.

NVŠ* krepšelis:
– Marijampolėje – 15,00 eurų;

Iki programos pradžios liko

Dienos
Valandos
Minutės

Daugiau programų

Scroll to Top