Programa UNITY

Programa UNITY. ŽAIDIMŲ KŪRIMAS

Programa UNITY – tai žaidimų kūrimas nuo C# pagrindų iki pirmojo 3D žaidimo projekto, skirta suderinti techninių žinių įgijimą bei išradingumą. Įgytos teorinės žinios iš karto panaudojamos kūrybiniame projekte.

Programos tikslas – Išmokti C# programavimo pagrindų, susipažinti su pagrindinėmis objektinio programavimo savybėmis ir panaudojimo būdais bei čia pat pritaikyti jas kuriant kompiuterinio žaidimo projektą Unity aplinkoje. Ši programa padės mokiniams įgyti svarbių įgūdžių reikalingų ateities programuotojams bei smagiai praleisti laiką planuojant ir kuriant savo kompiuterinį žaidimą. Programos tikslas atskleisti kaip lengvai teorinės žinios yra panaudojamos praktikoje, sudominti toliau užsiimti programavimu bei jo taikymo galimybėmis.

Kokią naudą gaus?
Programa susideda iš trijų dalių, kurios yra skirtos efektyviai susipažinti, išmėginti ir užtvirtinti teorines bei praktines programavimo, žaidimų kūrimo žinias. Visa programa yra lanksti, paremta dialogu su moksleiviais. Tad priklausomai nuo norų ir poreikių kiekviena dalis gali būti išeinama greičiau arba į ją pažiūrimą nuodugniau. Taip pat trečioje programos dalyje numatytas projektas, kurio metu vaikai kurs individualius projektus.

KAINŲ PLANAS

Mėnesinis

18,00 / mėnesiui su NVŠ*
  • 4 užsiėmimai
  • 8 val./mėnesį
  • Kaina be NVŠ – 33 €
  • *NVŠ - Neformalaus Vaikų Švietimo krepšelis
Registracija į UNITY programą
Privaloma užpildyti laukus pažymėtus (*)
//
Neformalaus vaikų švietimo krepšelis skiriamas Savivaldybės vienam jūsų pasirinktam būreliui. NVŠ dydis priklauso nuo Savivaldybės.
Rekomenduojame pateikti, jei norite pasinaudoti NVŠ lengvata.

Mokytojas

Mokslo metų pradžia
2020 m. rugsėjo 21 d.

Amžius
6-8 kl. mokiniams

Mokinių skaičius grupėje:
– Mažiausiai – 10;
– Daugiausiai – 14.

LISPA mokykla:
– Sekmadienis 12:00-14:00 val.

NVŠ* krepšelis:
– Marijampolėje – 15,00 eurų;

Iki programos pradžios liko

Dienos
Valandos
Minutės

Daugiau programų

Scroll to Top