Programa JAUNIEJI INŽINIERIAI

Programa ELEKTRONIKA

Programa JAUNIEJI INŽINIERIAI –  nagrinėja elektroninių prietaisų veikimo teoriją, jų savybes, konstrukciją bei technologijas. Tai mokymosi programa, skirta vaikams, norintiems tapti tikrais elektronikos ekspertais.

Programos tikslas – išmokti elektronikos pagrindų, mokėti konstruoti sudėtingesnes elektros grandines bei realizuoti savo kūrybines idėjas realybėje.

Pradėsime pamažu ir žaismingai bei atsižvelgsime į kiekvieno vaiko poreikius. Mokysimės visko iš pačių pagrindų, sužinosime apie elektronus, elektros grandines ir kaip mums jos gali pagelbėti gyvenime bei ką mes su jomis galime sukurti. Vargu ar yra geresnis būdas išmokti elektros grandinės stebuklų nei „Snap Circuits“. Tai viena iš spalvingiausių mokymosi priemonių. Be elektronikos pagrindų dalyviai susipažins su mechanika bei 3D projektavimu, kurių pagalba bus kuriamos reikiamos detalės ir mechanizmai asmeninių projektų įgyvendinimui.

Kokią naudą gaus?

Vaikai turės galimybę susipažinti su pagrindiniais elektronikos elementais, sužinoti jų veikimo principą ir paskirtį. Įgis konstravimo įgūdžių, išmoks naudotis matavimo prietaisais, gaminti įvairius technikos įrenginius. Realizuodami savo sumanymus, vaikai ugdys savarankiškumo, pasitikėjimo savimi ir komandinio darbo įgūdžius. Gebės planuoti ir įgyvendinti techninės kūrybos projektus nuo pradžios iki pabaigos bei spręsti procese kylančias problemas. Galutinis kurso projektas – “Mano mašina geresnė”. Komandinio darbo principu modeliuojamos mini mašinos, su kuriomis vaikai dalyvaus rungtyse bei varžysis dėl nugalėtojų titulo. Varžybų metu bus įvertinamas kiekvieno vaiko indėlis į bendrą projektą.

KAINŲ PLANAS

Mėnesinis

18,00 / mėnesiui su NVŠ*
  • 4 užsiėmimai
  • 8 val./mėnesį
  • Kaina be NVŠ – 33 €
  • *NVŠ - Neformalaus Vaikų Švietimo krepšelis
Registracija į JAUNIEJI INŽINIERIAI programą
Privaloma užpildyti laukus pažymėtus (*)
//
Neformalaus vaikų švietimo krepšelis skiriamas Savivaldybės vienam jūsų pasirinktam būreliui. NVŠ dydis priklauso nuo Savivaldybės.
Rekomenduojame pateikti, jei norite pasinaudoti NVŠ lengvata.

Mokytojas(-ai)

Mokslo metų pradžia
2020 m. rugsėjo 21 d.

Amžius
3-5 kl. mokiniams

Mokinių skaičius grupėje:
– Mažiausiai – 10;
– Daugiausiai – 14.

LISPA mokykla:
– Trečiadienis 14:00-16:00 val.

NVŠ* krepšelis:
– Marijampolėje – 15,00 eurų;

Iki programos pradžios liko

Dienos
Valandos
Minutės

Daugiau programų

Scroll to Top