fbpx

Vaikų gimtadieniai

Privati jūsų vaiko gimtadienio šventė Marijampolės centre.

0
Įvykusių gimtadienių skaičius

Privati jūsų vaiko gimtadienio šventė Marijampolės centre.
Išskirtinė erdvė ir programa, pritaikyta vaikams nuo 4 iki 14 metų.

Viskuo pasirūpinta! Rinkitės Bazinę programą arba Bazinę programą + norimus „Papildukus”. Visa informacija žemiau.

BAZINĖ PROGRAMA

Batutas, VR ir diskoteka

Laikas - 2 val.

14 vaikų

Kava, arbata, vanduo

Iškaba ant sienos + dovana jubiliatui

Elektroniniai ir spausdinti kvietimai

Programos vedėjas

Bazinės programos kaina - 120 EUR

„PAPILDUKAI“

Papildomas pusvalandis - 30 EUR

Kiekvienas papildomas vaikas - 5 EUR

Atskira salytė tėvelių vaišėms - 30 EUR

Papildomi VR akiniai - 10 EUR/vnt.

Tik popkornų aparatas - NEMOKAMAI registruojantis iki birželio 9 d.

Tik cukraus vatos aparatas- 20 EUR

Popkornų ir cukraus vatos aparatai - 20 EUR

Kaip rezervuoti: 

Užpildykite rezervacijos formos laukelius – įsitikinkite, kad teisingai suvedėte telefono numerį ir el. pašto adresą.

• Pažymėkite pageidaujamus „papildukus“.

Laukite patvirtinimo sms žinute.

Adresas: 

Pramonės g. 1A, Marijampolė          (1 aukštas)

Susisiekite:

Telefonas: +370 616 80912

El. paštas: info@mokyklalispa.lt

Pasitikrinkite laisvas datas ir laikus čia:

Informacija atnaujinta 2023.05.22 16:48 val.

REZERVACIJA

*viršijus 14 vaikų bus pritaikoma +5 € už kiekvieną papildomą vaiką

Dažniausiai užduodami klausimai

Laisvų datų ir laikų lentelėje norimas laikas yra užimtas, bet rezervacijos formoje jį pasirinkti galiu. Kuris kalendorius yra tikras?

Kol kas techniškai negalime užimtumo nurodyti rezervacijos kalendoriuje (žalia forma, kurioje pildote duomenis), todėl šalia šios formos patalpinome laisvų datų ir laikų tvarkaraščius artimiausiems mėnesiams. Informacija atnaujinama kiekvieną darbo dieną. Prašome, prieš pildant rezervacijos formą, pasitikrinti laisvas datas ir laikus ir pildyti tik tą laiką, kuris yra nurodytas kaip laisvas.

Jei forma bus užpildyta jau užimtam laikui, mes jums paskambinsime.

Rezervacijos formą užpildžiau, bet noriu papildyti. Ką daryti?

Jei norite papildyti jau išsiųstą rezervaciją, pridėti "papildukų" ar pataisyti pateiktą informaciją, rašykite el. laišką adresu info@mokyklalispa.lt, nurodant vaiko, kuris švęs gimtadienį, vardą ir šventės datą.

Užpildžiau rezervacijos formą. Kaip žinoti, ar viskas gerai ir ar galime planuoti šventę?

Gavę jūsų užpildytą rezervacijos formą, mes jums atsiųsime patvirtinimą sms žinute (nurodytu tel. numeriu) ir atsiųsime kvietimo maketą jūsų nurodytu el. paštu per 2 darbo dienas.

Jei viskas gerai, papildomai susisiekti nereikia. Jei kils papildomų klausimų, susisiekite atsakant į atsiųstą el. laišką ar sms žinutę. 

Jei per 2 darbo dienas nuo rezervacijos formos pateikimo negavote patvirtinimo sms žinute ir elektroninio laiško su gimtadienio kvietimo maketu, kuo skubiau su mumis susisiekite.

Ar šventę galima pasiilginti tik pusvalandžiui?

Gimtadienio šventę galima pratęsti pusvalandžiui arba valandai už papildomą mokestį: papildomas pusvalandis - 30 EUR, papildoma valanda - 60 EUR.

Pageidaujant ilgesnės nei 2 val. šventės, pažymėkite prie "papildukų" pildant rezervacijos formą arba informuokite programos vedėją šventės metu.

Atkreipkite dėmesį, kad gimtadienio šventes prasitęsti galima tik vakariniu laiku, t. y. jei šventės pradžia yra 17:30 arba 18:00 val.

Kiek VR akinių įeina į Bazinę programą?

Į Bazinę šventės programą įeina vieneri VR akiniai. Vaikai jais naudojasi su programos vedėjo instruktažu ir pagalba, akiniais keičiasi vienas po kito.

Jei šventėje dalyvauja daugiau nei 12-14 vaikų, kurie nori naudotis VR akiniais, rekomenduojame užsisakyti papildomus VR akinius (+10 Eur) - pažymėkite rezervacijos formoje. 

Ar galime atvykti anksčiau šventės pasiruošimui?

Taip, žinoma, atvykti galite 15 min. prieš jūsų šventės pradžią, o susitvarkymui ir išvykimui skirtas laikas - 15 min. pasibaigus šventės laikui.

Kaip gauti elektroninius ir spausdintus kvietimus?

Elektroninio gimtadienio kvietimo maketas (jpg paveiksliuko formatu) bus atsiųstas jūsų rezervacijos formoje nurodytu el. paštu per 2-3 darbo dienas nuo rezervacijos pateikimo. Tokį kvietimą galite išsiųsti šventės svečiam el. paštu ar žinutėmis socialiniuose tinkluose. Jį taip pat galite atsispausdinti patys.

Jei norite, kad kvietimus atspausdintume mes, prašome informuoti atsakant į gautą el. laišką. Spausdintus kvietimus reikės atvykti atsiimti į mokyklą Lispa Marijampolėje, Pramonės g. 1A. Kvietimai įeina į Bazinės programos kainą ir papildomai nekainuoja.

Programos vedėjas - kas tai?

Tai šventės moderatorius, kuris visos gimtadienio šventės metu padės vaikams smagiai leisti laiką - koordinuos VR akinių pramogą, diskoteką, šviesas, paruoš tėveliams kavos ir pan. 

Ar galime atsinešti savo maistą, užkandžius, tortą, gėrimus ir pan.?

Taip, vaikų vaišių stalas bendroje šventės erdvėje bus užtiestas balta staltiese - ant jo tilps jūsų atsinešti užkandžiai, tortas, gėrimai ir kt. 

Užsisakėme popkornų aparatą. Ar kukurūzais, cukrumi ir pan. turime pasirūpinti patys?

Ne, užsisakius popkornų aparatą, viskuo pasirūpinsime mes. Vaikų jau lauks šviežiai pagaminti popkornai.

Vienkartiniai indai ir įrankiai - ar turime atsinešti savo?

Šią paslaugą planuojame turėti artimoje ateityje, bet kol kas tuo turite pasirūpinti patys.

Išimtis: kavos puodeliai, šaukšteliai, cukrus ir pienas karštiems gėrimams - turime erdvėje ir galima naudotis. Taip pat pasirūpinome dėžutėmis spragėsiams (jei užsisakėte šį "papilduką").

Ar erdvėje yra ramesnis atskiras kampelis tėveliams ir seneliams?

Taip, ši galimybė yra, kaip papildoma paslauga - galima naudotis atskira salyte suaugusių vaišėms ir pasisėdėjimui. Joje yra didelis stalas su kėdėmis, ekranas muzikai. Salytė yra visai šalia pagrindinės salės.

Paslaugos kaina - 30 Eur papildomai. Jei ši paslauga reikalinga, pažymėkite rezervacijos formoje.

Koks yra salės papuošimas? Ar tuo turime pasirūpinti patys?

Mes tuo pasirūpinome - ant sienos arba didelio monitoriaus ekrane jūsų lauks iškaba "SU GIMTADIENIU". Didelis spalvotas batutas, spalvoto salės apšvietimas sukurs šventišką aplinką. Jei reikalingos papildomos dekoracijos, tuo turite pasirūpinti patys, tačiau atkreipkite dėmesį, kad turite "tilpti" į pasiruošimui skirtą laiką.

Ar vaikams reikia atsinešti avalynę persiauti erdvėje?

Nebūtinai. Salėje galima būti ir su batais. Tačiau pramogaujant ant batuto, batus privaloma nusiauti. 

Patarimas - dažniausiai šventės metu vaikai sukaista, tad įsidėti papildomus marškinėlius ir kojines yra labai gera idėja. 

Ar batutas yra saugus visų amžiaus grupių vaikams?

Vaikai savarankiškai mėgautis batutu gali maždaug nuo 4 metų, mažesnius turėtų prižiūrėti suaugęs asmuo. Bet kuriuo atveju, už vaikų saugumą atsakingi suaugę (tėveliai, seneliai ir pan.)

Šventės metu stengiamės užtikrinti saugumą, patogumą, šventinę nuotaiką, tačiau programos vedėjas atsakomybės už šventėje dalyvaujančius vaikučius prisiimti negali.

Ar galime atsinešti konfeti ar pinjatą?

Kadangi įprastai po konfeti ir pinjatų naudojimo, patalpų tvarkymas užtrunka ilgiau, tai būtina suderinti iš anksto su mumis.

Jei po jūsų šventės iškart nevyks kitas gimtadienis, konfeti ir pinjatos naudojimui problemos  kilti neturėtų. Tačiau būtinai mus informuokite. Dėkojame už supratingumą.

guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Scroll to Top