Programa ELEKTRONIKA - tai nagrinėjanti elektroninių prietaisų veikimo...

2-3 kl.

Programa ELEKTRONIKA

(0 peržiūrų)
Free
Programa ELEKTRONIKA

ELEKTRONIKA –  nagrinėja elektroninių prietaisų veikimo teoriją, jų savybes, konstrukciją bei technologijas. Tai mokymosi programa, skirta vaikams, norintiems tapti tikrais elektronikos ekspertais.

Programos tikslas – išmokti elektronikos pagrindų, mokėti konstruoti sudėtingesnes elektros grandines bei realizuoti savo kūrybines  idėjas realybėje.

Pradėsime pamažu ir žaismingai bei atsižvelgsime į kiekvieno vaiko poreikius. Mokysimės visko iš pačių pagrindų, sužinosime apie elektronus, elektros grandines ir kaip mums jos gali pagelbėti gyvenime bei ką mes su jomis galime sukurti. Vargu ar yra geresnis būdas išmokti elektros grandinės stebuklų nei „Snap Circuits“. Tai viena iš spalvingiausių mokymosi priemonių. Kiekvienas grupės dalyvis turės galimybę kurti individualius projektus ir prisijungti prie bendrų grupės sumanymų.

Kokią naudą gaus?

Vaikai turės galimybę susipažinti su pagrindiniais elektronikos elementais, sužinoti jų veikimo principą ir paskirtį. Įgis konstravimo įgūdžių, išmoks naudotis matavimo prietaisais, gaminti įvairius technikos įrenginius. Realizuodami savo sumanymus, vaikai ugdys savarankiškumo, pasitikėjimo savimi ir komandinio darbo įgūdžius. Gebės planuoti ir įgyvendinti techninės kūrybos projektus nuo pradžios iki pabaigos bei spręsti procese kylančias problemas.


Tvarkaraščiai


Marijampolė
Mokytojas – Povilas Mikulionis.
Amžius – 3-4 klasės.
Mokslo metų pradžia:
1 grupė. Nuo 2019 m. rugsėjo 24 d., antradieniais, 14:00-16:00 val.
Vieta – Lispa mokykla
Adresas – Pramonės g. 1A, Marijampolė
NVŠ* krepšelis – 15 eurų


KAINŲ PLANAI

Mėnesinis

4 užsiėmimai
8 val./mėn.

Kaina su NVŠ:

18,00

Kaina be NVŠ – 33

Pusmetis (-5%)

16 užsiėmimų
32 val./pusmetį

Kaina su NVŠ:

65,00

Kaina be NVŠ – 125

*NVŠ – neformalaus vaikų švietimo krepšelis


Registracija į JAUNIEJI INŽINIERIAI programą
Privaloma užpildyti laukus pažymėtus (*)
//
Neformalaus vaikų švietimo krepšelis skiriamas Savivaldybės vienam jūsų pasirinktam būreliui. NVŠ dydis priklauso nuo Savivaldybės.
Rekomenduojame pateikti, jei norite pasinaudoti NVŠ lengvata.
 

 

 

Mokytojas

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Susiję kursai