Kodėl verta leisti vaikus į stovyklas?

Vasaros stovyklų svarba vaikams

Nenumaldomai artėja šiltasis ir, ko gero, daugumai žmonių mėgstamiausias metų sezonas – vasara. Vaikams – tai atostogų, poilsio bei pramogų metas! Beveik visus metus mokęsi nuotoliniu būdu vaikai pasiilgo mokymosi klasėje, dirbti komandoje ar žaisti lauke pertraukų metu. Ilgas laiko leidimas prie ekranų dažnu atveju neigiamai įtakojo vaikų emocinę būklę bei fizinį pasirengimą. Tad vasara kaip tik puikus metas laiką leisti aktyviai, gerinant socialinius įgūdžius, sportuojant, mėgaujantis šiluma ar tiesiog porcija ledų… Vasaros stovyklos – tai vieta, kur vaikai atranda atostogų džiaugsmą:  draugai, žinios, vaizdai, saviraiška, emocijos, o gal postūmis link kažko naujo, motyvuojančio ir dar nebandyto?

Lispa mokyklos stovyklos

Visus metus mokytojai kruopščiai grynino idėjas, dėliojo programas, ruošė žaidimus, tad dabar su didžiuliu nekantrumu laukia stovyklų pradžios! Marijampolėje, Vilkaviškyje, Kazlų Rūdoje, Kaune ir net Vilniuje Lispa mokyklos stovyklos lauks mokinių, trokštančių nuotykių bei žinių. Stovyklos įvairios: dieninės bei parinės, suskirstytos pagal amžiaus grupes, orientuotos į inžineriją, programavimą, robotiką, dizainą, chemiją, biologiją ir kūrybą, todėl kiekvienas Lietuvos moksleivis atras sau tinkamiausią stovyklą ir mėgstamiausią veiklą. Lispa mokykla užtikrins subalansuotą dieną stovykloje: daug laiko skiriama su stovyklos tema susijusioms veikloms – projektų vykdymui bei paskaitoms ar praktinėms užduotims žinių įtvirtinimui. Taip pat didelis dėmesys skiriamas vaikų vaizduotei lavinti kūrybinių dirbtuvių metu bei fiziniam aktyvumui lauke, komandiniams žaidimams, aktyvių estafečių ir mankštos forma. Stovyklose vaikai aprūpinami visomis priemonėmis ir medžiagomis, turi savo asmeninę darbo erdvę, gauna sočius pietus ir užkandžius, tereikia atsinešti gerą nuotaiką.

Susipažinti su Lispa mokyklos stovyklomis galite ČIA.

Kitos naujienos

Ko galima išmokti Marijampolėje?

Inžinerija, dizainas, programavimas – kertinės mūsų miesto centre įsikūrusios neformaliojo švietimo mokyklos LISPA sritys....

Scroll to Top