Dėmesio! Robotika jau ir Kazlų Rūdoje! | Mokykla LISPA

Naujienos

Naujienos

Dėmesio! Robotika jau ir Kazlų Rūdoje!

Jau nuo vasario mėnesio pradedame robotikos užsiėmimus ir Kazlų Rūdoje! Tversime robotus, juos programuosime, mokysimės Kahoot pagalba bei sužinosime daug naujovių iš technologijų pasaulio. Tęsiantis karantinui, pamokas organizuosime nuotoliniu būdu. Visas reikalingas priemones skirs Lispa mokykla, t.y. EV3 bei WeDo robotikos rinkinius ir pagal poreikį planšetinius kompiuterius. Pasibaigus karantino suvaržymams, pamokas tęsime Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinėje mokykloje.

Kviečiame registruotis ir laukiame jūsų:

Registracija į robotikos programas Kazlų Rūdoje

//
Neformalaus vaikų švietimo krepšelis skiriamas Savivaldybės vienam jūsų pasirinktam būreliui. NVŠ dydis priklauso nuo Savivaldybės.
Rekomenduojame pateikti, jei norite pasinaudoti NVŠ lengvata.