Lispa komanda laimėjo regioniniame hakatone | Mokykla LISPA

Naujienos

Naujienos

Lispa komanda laimėjo regioniniame hakatone

Š.m. lapkričio 20 d. Lispa mokyklos komanda dalyvavo Turing school organizuojamame regioniniame hakatone „Startuoliai, keičiantys visuomenę”.  Hakatonas skirtas jauniems žmonėms, kuriems yra nuo 14 iki 29 metų, norintiems susipažinti su Lietuvos ir pasaulio startuolių aktualijomis bei tendencijomis, sėkmės istorijomis ir iššūkiais, turintiems naujų ir inovatyvių idėjų.

Taigi, Lispa mokyklos kolektyvas subūrė mokytojų komandą, kurią sudarė Tadas, Rūta, Rokas ir Martynas, kad galėtų pristatyti ir tuo pačiu realizuoti savo idėją. Komanda sugalvojo sukurti mobiliąją aplikaciją, kurios tikslas – apjungti smulkųjį ir vidutinį verslą į vieną vietą, tuo būdu verslui suteikiant žinomumą – jis būtų lengviau randamas ir prieinamas didesnei auditorijai. Komanda atliko analizę, kiek žmonės praleidžia laiko apsipirkdami, kiek yra verslų, kurių žmonės nežino ir sukūrė programėlės prototipą bei darbą pristatė vertinimo komisijai.

Lispa mokyklos komandai nusišypsojo sėkmė – labai džiaugiamės, kad  jiems pavyko laimėti pirmąją vietą regioniniame hakatone,  todėl kitą savaitę jaunieji mokytojai varžysis dėl pirmos vietos nacionaliniame hakatone. Linkime jiems sėkmės!