Stovyklos „Inovacijų kūrėjai. Vilkaviškis 2020“ uždarymas | Mokykla LISPA

Naujienos

Naujienos Projektai Stovyklos

Stovyklos „Inovacijų kūrėjai. Vilkaviškis 2020“ uždarymas

Rugpjūčio 8-osios dienos popietę uždarėme dviejų pamainų stovyklą „Inovacijų kūrėjai“ Vilkaviškyje. Per šias dvi savaites pažinome 52 aktyviai besidominčius informacinėmis technologijomis vaikus iš Vilkaviškio, panorusius per vasarą ne tik atostogauti, bet ir savaitę praleisti prasmingai, įgyti naujų žinių. Vos per šešias dienas stovyklautojai spėjo susipažinti su 3D projektavimu ir lazerio technologijų subtilybėmis, konstravo robotus-tarakonus, mokėsi kurti elektrinius prietaisus ir generavo naujų išradimų idėjas. Visas šias žinias įtvirtino gamindami kūrybinius projektus, kuriuos stovyklautojai įgyvendino dirbdami komandose, taip plėtodami savo socialines galimybes. Visa stovyklos programa yra paremta Atvirkštinės klasės metodu (angl. Flipped Classroom, dar vadinamas Inverted Classroom), kuris leidžia vaikams praktinių užduočių metu domėtis teorija. Tai mokymąsi daro efektyvesniu, nes mokiniai iš pasyvių klausytojų tampa aktyviais savo mokymosi proceso organizatoriais. „Kahoot“ programos pagalba vykdėme refleksijas, kurių dėka vaikai turėjo galimybę įsivertinti patys save, visą stovyklą, jos programą ir įgytas žinias. Labai džiaugiamės teigiamais vaikų įvertinimais ir tėvų atsiliepimais, tačiau didžiausias įvertinimas mums plačios vaikų šypsenos ir iš susidomėjimo žibančios akys, tad tikimės jas išvysti dar ne kartą ir susitikti jau mokslo metų pradžioje.