Stovykla „Inovacijų kūrėjai. Vilkaviškis 2020“ atidaryta! | Mokykla LISPA

Naujienos

Naujienos

Stovykla „Inovacijų kūrėjai. Vilkaviškis 2020“ atidaryta!

Šiandien su visa įranga išsiruošėme į Vilkaviškį, kur ir praleisime ateinančias dvi savaites. Įsikūrėme Vilkaviškio atvirame vaikų ir jaunimo centre ir jau atidarėme pirmąją, šešias dienas truksiančią stovyklą “Inovacijų kūrėjai”, skirtą būsimų 3-5 klasių mokiniams. Šios savaitės metu stovyklos dalyviai ne tik daug žais ir linksminsis, bet ir daug ko išmoks. Gamindami kaklo pakabuką ir medinį žaidimą labirintą vaikai mokysis 3D projektavimo ir dizaino kūrimo. Su robotika, elektronika ir mechatronika susipažins robotuko tarakono gamybos metu, o kūrybinių užsiėmimų metu lavins savo kūrybiškumą bei susipažins su fizikos dėsniais per praktines užduotis. Visų šių užsiėmimų metu vaikai mokysis dirbti su piešimui, maketavimui ir projektavimui skirtomis programomis. Tikimės, kad stovyklautojų aktyvumas ir susidomėjimas informacinėmis technologijomis su kiekviena diena tik didės. Stovykla dalinai finansuojama Vilkaviškio savivaldybės lėšomis (daugiau apie projektą ČIA)