Pasirašyta projekto „Aktyvus jaunuolis - žingeidus pilietis“ finansavimo sutartis | Mokykla LISPA

Naujienos

Naujienos

Pasirašyta projekto „Aktyvus jaunuolis – žingeidus pilietis“ finansavimo sutartis

2020 m.  birželio 17 d. VšĮ „Lispa“ kartu su Marijampolės savivaldybės administracija, pasirašė projekto „Aktyvus jaunuolis – žingeidus pilietis“ finansavimo sutartį. Šia sutartimi įsipareigoja skirti 1150 Eur finansavimą iš Marijampolės savivaldybės biudžeto.Šiuo projektu siekiama suburti technologijomis besidominančią bendruomenę ir į projekte numatytas veiklas įtraukti neaktyvius, nedirbančius, nesimokančius, mokymuose nedalyvaujančius, socialinę atskirtį patiriančius jaunuolius, kuriose jaunimas diskutuos, dalinsis savo IT patirtimi bei organizuos, jiems aktualiomis informacinių technologijų temomis, forumus bei renginius.   Projekto įgyvendinimo pabaiga planuojama 2020 m. gruodžio 20 d. Daugiau apie projektą skaitykite ČIA.