Vasaros stovyklos nuo birželio 1 d. | Mokykla LISPA

Naujienos

Naujienos Stovyklos

Vasaros stovyklos nuo birželio 1 d.

Kviečiame jūsų atžalas išlaisvinti savo kūrybiškumo galią mūsų organizuojamose stovyklose, kuriose jūsų vaikai gali praleisti visą vasarą, nes kiekviena mūsų stovyklos savaitė bus su nauja programa, kad galėtumėme įgyvendinti vis naujus projektus bei siekti naujų iššūkių.

Laikas 9:00-17:00 val.
Grupėje 15 vaikų
5 dienos per savaitę

Vasaros stovyklos pamainų grafikas ir temos*

Pradžios data6-8 m.8-11 m.11-14 m.
Birželio 1 d. MarijampolėMarijampolė
Birželio 8 d. MarijampolėMarijampolė
Birželio 15 d. MarijampolėMarijampolė
Birželio 22 d. MarijampolėMarijampolė
Birželio 29 d.RuošiamaMarijampolėMarijampolė
Liepos 6 d.RuošiamaMarijampolėMarijampolė
Liepos 13 d.AukštadvaryjeAukštadvaryje
Liepos 20 d.AukštadvaryjeAukštadvaryje
Liepos 27 d. Vilkaviškyje 
Rugpjūčio 3 d.  Vilkaviškyje
Rugpjūčio 10 d. Kazlų RūdojeKazlų Rūdoje
Rugpjūčio 17 d. KalvarijojeKalvarijoje

* Grafikas gali būti keičiamas ir pildomas, atsižvelgiant į karantino situaciją Lietuvoje bei stovyklų poreikį.

Ką verta žinoti tėvams

 • Rūpindamiesi jaunųjų kūrėjų sveikata, į programą įtraukėme 10 val./sav. aktyvaus fizinio sporto ir žaidimų.
 • Atsižvelgdami į tai, kad visos inovacijos įgyvendinamos komandose, 4 val./sav. skirsime komandiniams žaidimams, ugdantiems gebėjimus priimti komandinius sprendimus, išklausyti kitų nuomones ir operatyviai reaguoti į situacijas.
 • Kiekviena stovyklos savaitė turi skirtingas temas bei siekiamą rezultatą. Tai reiškia, kad kiekvieną savaitę įgyvendinsime naujus įvairių sričių asmeninius projektus, kuriems skirsime 10-15 val./sav.
 • Kiekvienos stovyklos metu gaminsime vis naujus aksesuarus, papuošalus ir juvelyrinius dirbinius iš odos, medienos, stiklo ir kt. medžiagų, kurioms apdoroti naudosime turimas technologijas (siuvimą, graviravimą, pjovimą lazeriu, spaudą, 3D spausdinimą ir t.t.).
 • Kiekviena diena bus aktyvi tiek fiziniu judėjimu, tiek mąstymu bei naujų žinių įsisavinimu, todėl skirsime laiko poilsiui ir laisvalaikio žaidimams – 4 val./sav. (filmų žiūrėjimas, žaidimas su dronais bei stalo žaidimai).
 • Kūrybiškumą pažadinsime sočiais pietumis bei užkandžiais.
 • Į kainą įskaičiuota pietūs ir dveji užkandžiai per dieną, kompiuterizuota darbo vieta, planšetiniai kompiuteriai, grafikos lentos, dronai, prof. filmavimo/fotografavimo įranka, 3D spausdinimas, siuvimo mašinos, graviravimo ir lazerio pjovimo įranga, reikiamos priemonės ir kt. įrankiai reikalingi projektams įgyvendinti.
 • Į kainą neįskaičiuotos asmeninių projektų medžiagos (mikrovaldikliai, jutikliai, montažinės plokštės, mikrokompiuteriai ir pan.), jei sukurtą projektą norima išsinešti stovyklai pasibaigus. Medžiagas bus galima įsigyti už papildomą, medžiagų vertės, mokestį
 • Stovyklos metu kuriami projektai bei stovyklos pamainų programos nesidubliuoja su Lispa mokyklos mokslų metų eigoje dėstomomis programomis.
 • Siekdami kokybiško darbo ir vienodo darbo tempo, stovyklos grupes formuojame pagal stovyklautojų amžių bei jų gebėjimus.

Turite pasiūlymų ar klausimų? Parašykite mums:

Privaloma užpildyti laukus, pažymėtus (*)

 • Adresas:Pramonės g. 1A, Marijampolė
 • Telefonas: +370 693 08467
 • El. paštas:vaidas@mokyklalispa.lt

Pasidalinkime šiuo džiaugsmu

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn