Konkursas ,,Įjunk Kalėdas“ | Mokykla LISPA

Naujienos

Konkursai Naujienos Technologijos Užsiėmimai

Konkursas ,,Įjunk Kalėdas“

2019 m. gruodžio mėnesį Lietuvos moksleiviai bei mokytojai (Lietuvoje gyvenantis jaunimas, kurio amžius nuo 14 iki 29 metų) buvo kviečiami dalyvauti respublikiniame skaitmeninės kūrybos konkurse ,,Įjunk Kalėdas“ ir teikti darbus kalėdine tema pasitelkus skaitmenines priemones. Konkurso rengėjas – VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras ir konkurso iniciatorius – projekto „Prisijungusi Lietuva“ vykdytojas – asociacija „Langas į ateitį“ konkursu siekė skatinti Lietuvos jaunimo kūrybiškumą panaudojant jau įgytus skaitmeninius  įgūdžius, bei suteikti praktinės patirties, kuri padrąsintų ateityje rinktis su informacinėmis technologijomis susijusias specialybes. Konkurse galėjo dalyvauti Lietuvoje gyvenantis jaunimas, kurio amžius nuo 14 iki 29 metų ir teikti originalius darbus vienai iš 4-ių kategorijų:

1) piešinys;
2) trimatė (3D) grafika;
3) vaizdo filmas;
4) virtualioji realybė.

Konkurse dalyvavo ir LISPA mokyklos nariai: moksleivės Goda Baniulytė ir Melisa Valaitytė, pateikusios darbą piešinių kategorijai, bei „V&R GRAFIKA” ir „STARTAS” programų mokytojas Martynas Klimašauskas, kuris dalyvavo vaizdo filmų kategorijoje. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad jie tapo „Įjunk Kalėdas!“ pirmojo etapo nugalėtojais Marijampolės savivaldybėje. Taip pat, antrajame etape,  Godos Baniulytės ir Melisos Valaitytės darbas, surinkęs daugiausiai „patinka“ socialinio tinklo „Facebook“ konkurso rengėjų paskyroje, pelnė „Publikos balso“ apdovanojimą piešinių kategorijoje.

2020 m. vasario 13 d. Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinėje mokykloje vyko konkurso diplomų įteikimo renginys. Ceremonijos metu „Įjunk Kalėdas!“ organizatoriai sveikino pirmojo etapo nugalėtojus. Godai Baniulytei, Melisai Valaitytei bei Martynui Klimašauskui įteikti diplomai ir dovanėlės už sėkmingą dalyvavimą konkurse. Mokytojui Martynui Klimašauskui taip pat buvo įteiktas padėkos raštas, už mokinių skatinimą lavinti žinias ir įgūdžius informacinių technologijų srityje bei pagalbą ruošiantis konkursui.

Džiaugiamės LISPA mokyklos narių aktyvumu ir kūrybiškumu ir už mokyklos ribų ir linkime įkvėpimo bei sėkmės ateities projektuose!