Šv. Kalėdų belaukiant: šventinis renginys „Kalėdos su technologijomis“

Naujienos

Naujienos Technologijos Užsiėmimai

Šv. Kalėdų belaukiant: šventinis renginys „Kalėdos su technologijomis“

Gruodžio 12 d., žvarbų ketvirtadienio vakarą, LISPA mokykla kvietė praleisti šventiniame renginyje „Kalėdos su technologijomis“. Artėjant naujiems metams, su šventės dalyviais dalinomės praėjusių metų įspūdžiais ir pamokų metu pasiektais rezultatais. Tėveliai turėjo galimybę pamatyti vaikų sukurtus darbelius ir pabendrauti su mokytojais neformalioje aplinkoje, o mažieji – linksmai praleisti laiką technologijų dirbtuvėse.

Elektronikos kampelis kvietė pasitelkti fantaziją ir logiką konstruojant šviečiančias, besisukančias ir skambančias elektros linijas. Kūrybinėse kalėdinių papuošimų gamybos dirbtuvėse, naudodamiesi kompiuterine programa ir lazerio technologija, tėveliai ir vaikai gamino šventinius papuošimus. O patys drąsiausieji išbandė savo jėgas mašinėlių lenktynėse siekdami įveikti trasą per trumpiausią laiką. Po įnirtingos kovos, iš gausaus mažųjų lenktynininkų būrio, greičiausiais tapo ir prizinių vietų apdovanojimus atsiėmė:

 

  1. Ugnius Preišegolavičius ( 53 sek. 50 milisek.)
  2. Emilis Spūdys (53 sek. 63 milisek.)
  3. Aringas Didžiulis (59 sek. 95 milisek.)

 

LISPA komanda dėkoja visiems, kurie savo apsilankymu prisidėjo prie gražios ir jaukios šventės sukūrimo. Kviečiame prisiminti renginio akimirkas ir linkime ramaus ir prasmingo artėjančių švenčių laukimo!