Marijampolėje duris atvėrė didžiausia technologijų švietimo įstaiga regione | Mokykla LISPA

Naujienos

Naujienos Pranešimas Technologijos Užsiėmimai

Marijampolėje duris atvėrė didžiausia technologijų švietimo įstaiga regione

Saulėtą rugsėjo 20-osios popietę būrys marijampoliečių ir miesto svečių skubėjo į ryškiaspalvėmis vėliavomis, balionais papuoštą, vis dar šviežiai dažais kvepiančią bei saksofono garsais viliojančią erdvę pačiame Marijampolės miesto centre. Būtent čia, šią dieną duris atvėrė didžiausia ir moderniausia technologijų švietimo įstaiga visame regione – „LISPA mokykla”. 

Šventė, kaip įprasta, prasidėjo oficialiąja dalimi, kurios metu buvo pristatyta mokyklos istorija ir vizija, pasidžiaugta, kad registracijai dar nepasibaigus jau sulaukta beveik 150 būsimųjų moksleivių, kuriems dėstys daugiau nei 20 įvairių sričių mokytojų. Kaip teigė mokyklos vadovas Vaidas Baranauskas – „Ši mokykla atidaroma norint parodyti informacinių technologijų galimybes. Nors bendrojo lavinimo mokyklose mokoma pagal patvirtintą programą, bet mes galvojame, kad šiai dienai, gyvenant technologijų amžiuje, to per mažai, reikia daugiau. O to daugiau kiekvienas norintis galės gauti šiose patalpose, turėdami visus reikalingus įrankius ir technologijas.” 

Mokyklos atidarymo proga sveikinimo žodžius tarė Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, kuris pasidžiaugė, kad tokia mokymo įstaiga atsirado būtent Marijampolėje ir palinkėjo būti dinamiškiems, spėjantiems su naujausiais technologijų vėjais, nešti kompetencijas, supratimą, ugdyti jaunąją kartą, novatoriškas idėjas ir konkurencingus ateities verslus. Džiaugsmingus sveikinimus taip pat išreiškė ir daugybė „LISPA mokyklos” partnerių ir draugų: UAB „Mantinga” valdybos pirmininkas Klemensas Agentas, Lietuvos verslininkas ir visuomenės veikėjas, UAB „Skubios siuntos“ įkūrėjas Vladas Lašas, Marijampolės savivaldybės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos direktorė Daiva Kirtiklienė bei daugelis kitų renginio svečių. 

Oficialios dalies pabaigoje visiems partneriams ir rėmėjams, kurie prisidėjo prie „LISPA mokyklos” idėjos įgyvendinimo buvo įteiktos  padėkos dovanos ir šventė buvo vainikuota simboliniu atidarymo juostelės kirpimu. Po kurio visi renginio dalyviai buvo pakviesti apžiūrėti naujai įrengtas patalpas, susipažinti su mokykloje dirbsiančiais mokytojais, jų dėstomomis programomis, mokyklos jau turimomis technologijomis bei pabendrauti aktualiomis temomis. 

Renginyje aktyviai dalyvavo esami ir būsimi moksleiviai bei jų tėveliai, kuriems „LISPA mokyklos” komanda buvo pasiruošusi pristatyti visą aktualiausią informaciją bei atsakyti į visus rūpimus klausimus. Na, o į trečiąją renginio dalį – žaidimų vakarą, buvo kviečiami visi norintys išbandyti naujausius kompiuterinius žaidimus: pasinerti į virtualios realybės pasaulį, susikauti krepšinio ar futbolo turnyruose ar kitose žaidimų kovose. Technologinės linksmybės tęsėsi iki vėlumos. 

Ilgai laukta, džiaugsminga šventė baigėsi. Jau pirmadienį prasidės pirmieji rimti užsiėmimai ir darbai kompiuterių klasėse, bet „LISPA mokyklos” komanda ir toliau laikysis principo, kad mokytis naujų dalykų visų pirma turi būti smagu, sieks, kad kasdien moksleivius lydėtų atradimų džiaugsmas ir noras siekti daugiau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *