Kūrybinės dirbtuvės „Inovacijų kūrėjai" Vilkaviškyje | Mokykla LISPA

Naujienos

Naujienos Projektai Stovyklos Technologijos Užsiėmimai

Kūrybinės dirbtuvės „Inovacijų kūrėjai” Vilkaviškyje

Šį vasarišką rugpjūčio 17-osios šeštadienį LISPA mokyklos komanda su kūrybinėmis dirbtuvėmis „Inovacijų kūrėjai” lankėsi Vilkaviškyje, kur būrį jaunųjų vilkaviškiečių supažindino su moderniosiomis technologijomis, 3D grafika bei spausdinimu bei kompiuterine grafika ir lazerių dirbtuvėmis. 

20 kūrybinių dirbtuvių detaliai susipažino, kas yra 3D grafika ir kaip veikia 3D spausdintuvai, mokėsi įvairių šios srities subtilybių ir kūrė savo darbelius, kurie vėliau bus atspausdinti 3D spausdintuvų laboratorijoje ir įteikti jų autoriams. 

Kitą dienos dalį dalyviai susipažino su kompiuterine grafika, kūrė savo darbelius ir vėliau patys juos spausdino čia pat įrengtose lazerių dirbtuvėse. 

Kūrybinės dirbtuvės „Inovacijų kūrėjai“ yra projekto „Potyrio ir mokslo sintezė” dalis, kurio pagrindinis tikslas – skatinti Lietuvos vaikų saviraišką ir kūrybiškumą technologijų, meno, inžinerijos ir gamtos mokslų srityse, naudojant moderniausias technologijas, taip užtikrinant pozityvią vaikų socializaciją ir bendradarbiavimą. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *