Kūrybinės dirbtuvės „Inovacijų kūrėjai" Kazlų Rūdoje | Mokykla LISPA

Naujienos

Naujienos Projektai Technologijos Užsiėmimai

Kūrybinės dirbtuvės „Inovacijų kūrėjai” Kazlų Rūdoje

Rugpjūčio 13-ąją LISPA mokyklos komanda su vienos dienos kūrybinėmis dirbtuvėmis „Inovacijų kūrėjai” lankėsi Kazlų Rūdoje!

Gausus būrys jaunųjų dirbtuvių dalyvių aktyviai dalyvavo visuose programos užsiėmimuose, įdėmiai klausėsi pranešimų apie technologijas, susipažino su 3D grafika ir jos subtilybėmis, patys kūrė 3D darbelius, kurie atspausdinus sugrįš pas jaunuosius kūrėjus atsiminimui. 

Antroje dienos dalyje kūrybinių dirbtuvių dalyviai susipažino su vektorine grafika, kūrė magnetukų dizainą ir čia pat dalyvavo lazerių dirbtuvėse, kur atidžiai stebėjo, kaip gaminamas jų sukurtas dirbinys. 

Kūrybinės dirbtuvės „Inovacijų kūrėjai“ yra projekto „Potyrio ir mokslo sintezė” dalis, kurio pagrindinis tikslas – skatinti Lietuvos vaikų saviraišką ir kūrybiškumą technologijų, meno, inžinerijos ir gamtos mokslų srityse, naudojant moderniausias technologijas, taip užtikrinant pozityvią vaikų socializaciją ir bendradarbiavimą. 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *