Pirmosios kūrybinės dirbtuvės „Inovacijų kūrėjai“ Marijampolėje | Mokykla LISPA

Naujienos

Naujienos Projektai Technologijos Užsiėmimai

Pirmosios kūrybinės dirbtuvės „Inovacijų kūrėjai“ Marijampolėje

Šį šeštadienį, rugpjūčio 10 dieną, Marijampolės Marių parko saloje pradėjome kūrybinių dirbtuvių „Inovacijų kūrėjai“ ciklą, kuris per ateinančius tris mėnesius nuvilnys dešimtyje Lietuvos savivaldybių. 

Renginio metu kartu su Marijampolės Petro Kriaučiūno viešąja biblioteka supažindinome jaunuolius su moderniosiomis technologijomis, pristatėme ir leidome patiems išbandyti programavimo, 3D grafikos ir spausdinimo, virtualios realybės, pjaustymo lazeriu subtilybes bei daugelį kitų informacinių technologijų naujienų. 

Lispa ir festivalis YRA pakabukai

VšĮ „Lispa“ komandos atstovai dirbtuvių dalyvius supažindino su vektorinės grafikos kūrimo pagrindais. Padedami mokytojų dalyviai galėjo susikurti savo darbelius – raktų pakabukus, kurie renginio pabaigoje buvo išpjauti lazeriu ir įteikti kaip atminimo dovanos. 

Kūrybinės dirbtuvės „Inovacijų kūrėjai“ yra projekto „Potyrio ir mokslo sintezė” dalis, kurio pagrindinis tikslas – skatinti Lietuvos vaikų saviraišką ir kūrybiškumą technologijų, meno, inžinerijos ir gamtos mokslų srityse, naudojant moderniausias technologijas, taip užtikrinant pozityvią vaikų socializaciją ir bendradarbiavimą. 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *