Konkursas „Mąstome, konstruojame, komunikuojame“ | Mokykla LISPA

Naujienos

konkursas „Mąstau, konstruoju, komunikuoju“
Pranešimas Technologijos

Konkursas „Mąstome, konstruojame, komunikuojame“

Balandžio 19 d. Marijampolės sav. Mokolų progimnazijoje įvyko konkursas „Mąstome, konstruojame, komunikuojame“. Džiaugiamės turėję galimybę bent maža dalimi prisidėti prie konkurso organizavimo ir padrąsinti konkurso sumanytojus žengti šį svarbų žingsnį.

Šių dienų technologijų įvairovė vis greičiau atneša į mokyklas ne tik technologinius sprendimus, bet ir skatina mokinius bei mokytojus kaskart žengti pirmyn, organizuojant išskirtinius konkursus. Vienas iš jų – „Mąstau, konstruoju, komunikuoju“, kuriame dalyvavo net 5 mokyklų komandos iš Marijampolės sav. Sasnavos pagrindinės mokyklos, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazijos, Petro Armino progimnazijos, Jono Totoraičio progimnazijos ir Marijampolės sav. Mokolų progimnazijos. Ketvirtų klasių mokiniai po komandų prisistatymo užduoties rungėsi trijose rungtyse. Konkursas prasidėjo nuo loginio mąstymo testo, kurį išsprendusios komandos skubėjo išbandyti jėgas robotų tvėrimo rungtyje bei anglų kalbos viktorinoje „Ką žinai apie kompiuterių pasaulį?“. Atlikus visas užduotis ir komisijai suskaičiavus komandų taškus buvo apdovanojami konkurso nugalėtojai (Mokolų progimnazijos komanda), įteikiant jiems Marijampolės sav. Mokolų progimnazijos padėkos raštus, Mantingos vaišes ir Lispa mokyklos dovanas.

Aktyvus mokyklų susidomėjimas ir dalyvių džiugios nuotaikos pasibaigus konkursui liudija, kad Marijampolės miestas pasiruošęs technologijų ir inžinerijos renginiams, kurių metu vaikai gali išbandyti savo jėgas robotikos, programavimo bei loginio mąstymo srityse. Lispa mokykla bendradarbiaudama su Mokolų progimnazija pradėjo diskusiją apie kitų metų konkursą, tad sekite mūsų naujienas ir nepraleiskite progos išbandyti tiek save, tiek savo sukonstruotus robotus kitų metų renginyje.

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *